Internetowy biznes

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: Krecha »

W każdym biznesie zwłaszcza internetowym ważny jest dobry smartfon bo to główne narzędzie pracy. Moim zdaniem świetnie w tej roli sprawdza się magazyn.ceneo/pl/artykuly/huawei-mate-40-specyfikacja . Razem z mężem mamy ten model i jesteśmy bardzo zadowoleni. Doskonały nie tylko do pracy ale i rozrywki.

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: lunko »

Jak wasz biznes internetowy się już rozrośnie i będziecie zatrudniać wielu pracowników to warto zastanowić się nad outsourcingiem kadr i płac. Tutaj ebrodnica/pl/polecane/12599-outsourcing-uslug-kadrowo-placowych-czy-wlasny-dzial-w-firmie-porownanie.html dokładniej przeczytajcie na czym to polega. U mnie w firmie takie rozwiązanie sprawdza się fajnie.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: Arkadiusz1 »

Akurat jest o wiele prościej zorganizować internetowy biznes. Jeśli myślicie o otworzeniu sklepu internetowego, to warto pomyśleć o skorzystaniu z gotowej platformy sprzedażowej. Na mnie spore wrażenie zrobił artykuł mamstartup/pl/jak-zalozyc-sklep-internetowy-w-ciagu-kilkunastu-dni z którego świetnie widać, jak prosto dzisiaj można zorganizować sklep internetowy. To super opcja, warto samemu się o tym przekonać.
Tekst sponsorowany

masala
Posty: 152
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: masala »

Magazyn do prowadzenia takiego biznesu lepiej sobie wynająć niż stawiać od zera. Istnieją firmy, które się specjalizują w kompleksowej obsłudze powierzchni magazynowych. Polecam zapoznać się z ofertą firmy 7R: 7rsa/pl/nasze-projekty/7r-park-lodz-east-i . Moim zdaniem ich oferta jest całkiem interesująca.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: greta »

Jeśli prowadzisz biznes zwłaszcza internetowy to musi się zabezpieczyć przed atakami hakerskimi i korzystać z bezpiecznego komunikatora. Firma w której pracuję zainwestowała w UseCrypt Messenger cyberdefence24/pl/co-sprawia-ze-polski-komunikator-usecrypt-messenger-jest-tak-bezpieczny , który do ochrony komunikatów tekstowych wykorzystuje protokół zapewniający zachowanie zasady forward-secrecy , czyli serwer pośredniczący nie przechowuje żadnych komunikatów przesyłanych przez użytkowników.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: farah557 »

Prowadzenie biznesu w sieci wcale nie jest takie proste, jakby się mogło to z pozoru wydawać. Najlepiej kwestie biznesu internetowego powierzyć fachowcom, ja tak zrobiłam. Kilka lat temu trafiłam z polecenia do agencji greenweb/pl/. Oceniam naszą współpracę na bardzo owocną :)

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: kasiunia »

Każdy biznes wpływa na otoczenie społeczne i na środowisko naturalne. Czy zastanawialiście się kiedyś nad tym? Jaka jest społeczna odpowiedzialność biznesu ? - ten temat został poruszony w jednym z artykułów na blogu o tematyce biznesowej - commplace/pl/blog/skuteczne-dzialania-csr-czyli-jakie/ .Uważam ,że to nowe podejście , choć bardzo ciekawe, warto się z nim zapoznać. Jak realizować te działania wewnątrz firmy? Przede wszystkim praktykami propracowniczymi, np. w postaci umożliwienia osobom zatrudnionym pracy zdalnej. To temat dość aktualny.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: mirka00 »

Prawdę mówiąc, jestem w kropce, bo nie wiem, jaki biznes wybrać, ani co ma sens. Jednak na razie dużo zamierzam się uczyć. Tutaj sensis/pl/zakladasz-firme-we-wroclawiu-i-szukasz-wsparcia-finansowego-sprawdz-czy-masz-szanse-na-kredyt/ macie ogólnie napisane, co może pomóc. Mam nadzieję, że i wam to pomoże.

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: lunko »

Ja najpierw skorzystam sobie z takiej usługi, jak consulting marketingowy i nie ukrywam, że pokładam w tej opcji bardzo duże nadzieje. Jeśli chodzi biznes, to chcę do niego podejść we właściwy sposób i przede wszystkim nowocześnie, a nowoczesnych metod jest naprawdę dużo.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: djonka »

warto zdac sie na specjalistow ktorzy tworza sklepy internetowe łódź - dzieki nim bedziemy miec pewnosc, ze strona zostala odpowiednio zoptymalizowana i przystosowana do obslugi klientow :)