Internetowy biznes

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: marysia »

Tak jak już wcześniej wspomniano - warto zdecydować się na nowoczesne systemy, które usprawnią pracę w waszej firmie. My jakiś czas temu zainteresowalismy się CRM i w związku z tym wprowadzilismy salesforce Powiem wam, że był to strzal w dziesiątkę. Jeśli jeszcze wy się wahacie, to mówię szczerze - nie ma nad czym.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: armonia »

W przypadku internetowego biznesu ogromnym ułatwieniem będą nowoczesne rozwiązania typu Google Workspace (aplikacje biurowe wykorzystujące prace w chmurze). Wdrożenie i pomoc w obsłudze umożliwia firma fotc/com/pl i najlepiej z nimi się skontaktować z tego względu, że jako jedyni w Polsce oferują wsparcie w języku polskim.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: paulinajacka »

Sklepy internetowe cieszą się coraz większą popularnością i są wygodną formą zakupów. Na pewno warto wybierać miejsca, które są sprawdzone i posiadają liczne grono zadowolonych klientów. Jeśli chcecie zaopatrzyć się w porządne części zamienne to zajrzyjcie na automatyka/pl/artykuly/skad-zamawiac-czesci-zamienne-do-wozkow-widlowych--205469-6 aby przeczytać bardzo wartościowy artykuł. Najważniejsze, aby każdą nieprawidłowość zgłaszać do odpowiedzialnych za to osób.
paulina modra

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: mirka00 »

Biznes biznesem, musicie mieć tam wszystko odpowiednio rozliczone. A skoro tak, to może ja Wam przypomnę, że możecie takie ksiegowakrakow/com/ biuro rachunkowe w Krakowie po prostu wybrać. I dzięki temu zdecydujecie się na naprawdę dobrą pomoc i nie będziecie musieć martwić się o podatki.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: karamba »

Bardzo często to nowoczesne firmy technologiczne odpowiednio go wykorzystują i wydaje mi się to normalną sprawą. Chodzi o to, że jednak najważniejsze jest, żeby budować pozytywne relacje z klientami.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: lunko »

Ja natomiast zastanawiam się nad biznesem innego typu - dokładniej, nad otwarciem własnej restauracji. Obecnie, jestem w trakcie lektury tego artykułu: blog.chroma/pl/prowadzenie-restauracji-co-najlepiej-drukowac/ - mam nadzieję dowiedzieć się z niego, jakie materiały najlepiej przygotować prowadząc biznes tego typu.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: armonia »

w przypadku gdybyście myśleli o otwarciu stacjonarnego biznesu i to na zasadach franczyzy to najpierw zapoznajcie się z treścią tego artykułu terazbiznes/pl/news/6362/franczyza-szkoly-jezykowej-pulapki-na-ktore-warto-sie-przygotowac . moim zdaniem własna szkoła językowa to dobry pomysł, ale trzeba wiedzieć jak do tego tematu podejść

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: lola »

Organizujecie konferencje? Jak to u was wygląda? Przed nami pierwsza konferencja w historii firmy i chciałabym żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. Zamówiłam juz teczki konferencyjne z ateko/pl/kategorie/teczki/ Catering i mamy dość duża salę. O co jeszcze zadbać? Zależy mi na profesjonalizmie. Chcę wszystko sama ogarnąć, bez zlecania organizacji komuś z zewnątrz.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: mirka00 »

Może znajdzie się tutaj ktoś kto mi pomoże dowiedzieć się kim jest emitent? Ostatnio miałam takie pytanie na klasówce, i nie znałam odpowiedzi. A tak poza tym bardzo mnie to zainteresowało. Czy ktoś mógłby mi to wyjaśnić, ale nie w języku naukowym, tylko tak, żebym zrozumiała?

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: tamara »

Skup się też na bardziej specjalistycznych sprzętach i akcesoriach, a także usługach z nimi związanych. Może przydadzą Ci się w firmie na przykład szpalty: katalog.mix-graf/pl/pl/c/Szpalty/33 ? Warto wiedzieć, gdzie takich akcesoriów szukać.