Internetowy biznes

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: patriss »

W dużej mierze ja sama mam naprawdę sporo do powiedzenia, ale jeśli mamy już rozmawiać o tym, czy o tamtym, tylko każdy może mieć inne podejście. I ja jednak Wam podpowiem, że warto inwestować w nowe rozwiązania, jak v room service . Sprawdzałam, ciekawe to.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: lunko »

A czytałeś już ten artykuł https://tkn24.pl/konsekwencje-zmiany-pl ... ej-w-2023/ dotyczący planów zmiany płacy minimalnej? Jeśli nie to bardzo polecam, zwłaszcza, jeśli prowadzisz swoją działalność. Dobrze też umówić się na konsultacje w sprawie tych wszystkich podwyżek i kosztów z nimi związanych.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: farah557 »

Jeśli zastanawiacie się, jak najlepiej wypromować internetowy biznes, to zachęcam do kontaktu z tą agencją seo https://www.greenweb.pl/. Mają wieloletnie doświadczenie w tego typu kwestiach. Na ich stronie można znaleźć dotychczasowe realizacje - współpracowali z wieloma znanymi polskimi markami.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: marysia »

Jeśli interesują was usługi informatyczne to wydaje mi się, że może wam się spodobać oferta jaką posiada https://enicom.pl/ Dodatkowo z wielkim zaangażowaniem podchodzi oni do spraw klientów co jest też ważne

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: kasiunia »

Aby prowadzić internetowy biznes trzeba mieć dostęp do niezawodnego internetu. W przypadku biznesu prowadzonego za pośrednictwem internetu potrzebny nam będzie na prawdę szybki internet dla firm . Taką ofertę na szczęście przedstawiło kilka znanych i cenionych firm. Do tej grupy z pewnością należy firma Inea, oferująca szybki światłowodowy internet. Warto zapoznać się z ich ofertą.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: karamba »

Inernetowy biznes to nadal jest biznes. Jest on tak samo ciężki jak stacjonarny. Trzeba mieć dużo oleju w głowie, żeby otworzyć i utrzymać firmę. Ja chyba gdyby nie ekspert biznesu, nie miałbym tego co mam teraz. Bynajmniej tak mi się wydaje, a też prowadzę biznes przez internet. Napracować się trzeba przy nim tak samo jak przy każdym innym..

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: armonia »

Każdy biznes wymaga dużo pracy, a przepływy pieniężne są siłą napędową każdej firmy. Jednak te mniejsze często właśnie borykają się z problemem płynności. Jak coś faktoring oferuje szybki i bezpieczny sposób na wypełnienie wszelkich krótkoterminowych luk w płynności finansowej i utrzymanie płynnego działania firmy. AFORTI Factor pomaga firmom uzyskać dostęp do funduszy, których potrzebują, aby utrzymać działalność.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: karamba »

Ja uważam, że dobrze wyszkolony pracownik, to dobrze pracujący pracownik. I dlatego na rozwoju nie mam zamiaru oszczędzać. Dodatkowo, co Wam powiem szczerze, to mam na oku pozyskiwanie klientów szkolenie . Wiem, że brakuje nam klientów, a na tym polega ta praca. By całość działała odpowiednio.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Internetowy biznes

Post autor: marysia »

Bez względu na to, jaki biznes prowadzicie i w jakiej formie - potrzebna jest wam profesjonalna księgowość. Tak się składa, że dostałam ostatnio namiar na aforti ac i jak mam być szczera, to sama zastanawiam się nad skorzystaniem z ich usług. Czytałam wiele dobrych opinii na ich temat

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Internetowy biznes

Post autor: mirka00 »

Mój kolega ma problem z biznesem i ja go doskonale rozumiem. Dla niego jakiekolwiek po prostu rozwiązania to dno. I nie może przemyśleć tego inaczej, niż uciec przed firmą i ją zamknąć. Próbuję go przed tym uchronić, ale uważam, że to nie jest dobry pomysł, bo on nie chce słyszeć słowa restrukturyzacja . Nie mam jak mu pomóc.