Firma zajmująca się opakowaniami

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: rooty »

Siemka! Czy znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną firmę, która zajmuje się produkcją opakowań? Zastanawiam się ostatnio nad taką inwestycją, jednak kompletnie nie mogę się na nic zdecydować. Pomożecie? Jak na razie trafiłem jedynie na tą stronę https://www.efekt.eu/ , ale chciałbym poznać jeszcze wasze zdanie na ten temat. Z tego co widzę to produkują oni naprawdę dobrze wyglądające opakowania. Dajcie znać co o tym wiecie, dzięki!
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: patriss »

Warto tutaj również wymienić firmę Efekt, która zajmuje się produktami takimi jak [folia rolnicza folia-stretch/pl/folia-rolnicza-do-owijania-bel/ . Dzięki ich foliom streczowym możemy bezpiecznie przesyłać towary, a rolnik może przetworzyć siano z pola na pokarm dla zwierząt. Sama o tym nie wiedziałam do niedawna, ale właśnie ich strona www mi to oznajmiła. Dobrze to wiedzieć.
Ostatnio zmieniony śr lut 17, 2021 11:20 pm przez patriss, łącznie zmieniany 1 raz.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: Arkadiusz1 »

Pewnie, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie bez problemu zaopatrzyć się w dokładnie takie opakowania, jakich potrzebujecie. Ja na pewno mogę Wam zasugerowac, byście już teraz zajrzeli do mac-graf/com/pl/produkt/tektura-falista i pomyśleli nad tym, jak sprawdzić by się u Was mogła taka tektura. To bardzo ciekawy wybór, szczególnie pod kątem bezpieczeństwa przesyłek.
Tekst sponsorowany

Grazka123
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 03, 2020 11:21 am

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: Grazka123 »

Przy pakowaniu różych produktów warto pomyśleć o tym aby w produktach nie znajdował sie żaden metal. Ja u siebie zastosowałem bardzo dobrą maszynę do detekcja metali po to aby wykrywała ona metal który ewentualnie może znajdować się w produkcie nawet jak produkt znajduje się juz w opakowaniu. Jestem bardzo zadowolony i polecam

qinga
Posty: 23
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:40 pm

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: qinga »

Jeśli kupujecie opakowania to może warto pomyśleć o zamówieniu etykiet samoprzylepnych, które fajnie je uzupełnią ? Tu szczególnie warto zainteresować się ofertą drukarni Eticod, która do realizacji projektów wykorzystuje między innymi druk fleksograficzny eticod/pl/etykiety-fleksograficzne/. Zapewnia on doskonałe odwzorowanie barw, jest stosunkowo niedrogi a przy tym sprawdza się świetnie przy większych zamówieniach :)

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: Maczko0 »

Bardzo dobra firma jeśli chodzi o opakowania to yanko/com/pl/ - mają naprawdę szeroki asortyment i mogą dostosować praktycznie wszystko pod klienta

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: kasjuszka »

Takich firm jest sporo, ale wszystko zalezy od specyfiki naszej branzy in tego, jakich konkretnie opakowan potrzebujemy. My do firmy zamawiamy głownie foliowe z Ago Opakowania , fajna wspolpraca, ogolnie bardzo dbaja o to, zeby utrzymac klienta wiec jakosc jest naprawde super

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: dorka4 »

A tutaj stark/pl/pudelko-ops/ już sprawdzaliście ofertę? Macie tam namiar na producenta opakowań, który oferuje różnego rodzaju produkty dopasowane do konkretnych potrzeb. W ofercie mają różnego typu opakowania do produktów spożywczych. Trzeba stawiać na jakość i przede wszystkim dobrze przemyśleć wybór, bo to jest ważne.

djonka
Posty: 247
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: djonka »

ale cos konkretniej o tych opakowaniach? bo np jak potrzebujesz kartonow czy folii to moim zdaniem najbardziej na przeprowadzkisklep/pl/ oplaca sie zamowic

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 222
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Firma zajmująca się opakowaniami

Post autor: Wajkud »

Ostatnio nawiązałem współpracę z firmą, która produkuje nam opakowania foliowe i reklamówki. Jestem zadowolony z ich usług, bo opakowania są najwyższej jakości ze względu na profesjonalny sprzęt, którymi zostały wykonane. Firma https://www.le-mar.pl/park-maszyn/ dokłada wszelkich starań, aby zadowolić swojego klienta.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami