Studia podyplomowe

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Studia podyplomowe

Post autor: Wajkud »

Witam, tak jak w temacie... Zastanawiam się od dłuższego czasu nad pójściem na studia podyplomowe. Szukam więc jakiejś ciekawej oferty edukacyjnej. Polecicie jakąś uczelnię? Do tej pory w internecie trafiłem na https://wseh.pl/pl/page/oferta-edukacyj ... omowe.html. Może ktoś z was słyszał już o tych studiach? Warto się na nie zapisać?
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Perseuko »

Z całą pewnością mogę polecić Ci krakowską uczelnię https://ignatianum.edu.pl/, na której studiuję pedagogikę. Dzięki doświadczonemu gronu wykładowców można nauczyć się naprawdę sporo i w ciekawy sposób uczestniczyć w wykładach. Dużym plusem tej uczelni jest to, że jest bezpłatna. Daj znać, czy się zdecydowałes!
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Paulina »

A czy oprócz studiów podyplomowych warto Waszym zdaniem robić sobie różnego rodzaju szkolenia i kursy? Ja na przykład zastanawiam się nad zapisem na szkolenie z zarządzania projektami. Czy ktoś z Was robił sobie może kiedyś taki kurs? I jak wrażenia? Warto?

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: kasiunia »

Studia studiami ale warto się doszkalać, Oferta w tym zakresie jest na prawdę bogata. Jeśli interesuje was tematyka zwiazana z zasobami ludzkimi w firmach to darmowe szkolenia HR są właśnie dla was. Przy okazji kontaktów z przedstawicielami takich firm znajdziecie może i inne ciekawe szkolenia, które prowadzi dana firma szkoleniowa.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Studia podyplomowe

Post autor: minella »

To prawda, warto studiować i się dokształcać w każdej sytuacji a poza tym można też zacząć kolekcjonować takie Kolekcjonerskie hologramy , są bardzo fajne, oryginalne.

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: tutsi »

jeśli jesteście absolwentami fizjoterapii to pomyślcie o studiach podyplomowych na kierunku osteopatia :) jeśli chodzi o uczelnie to w Warszawie na pewno warto wziąć pod uwagę Mazowiecką Uczelnię Medyczną. Wysoki poziom, ciekawe zajęcia, międzynarodowa kadra wykładowców. Można uczyć się od najlepszych :)

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: kasiunia »

Nie zawsze trzeba robić studia aby dowiedzieć się o na prawdę ważnych sprawach. Część umiejętności niektóre osoby po prostu posiadają bo mają takie zdolności innych spraw trzeba się nauczyć uczestnicząc w szkoleniach. Bardzo ważną kwestią jest organizowanie czasu pracy .To ważna rzecz na każdym stanowisku w firmie. Począwszy do szeregowego pracownika fizycznego po osoby będące na waznych stanowiskach w firmie. Warto więc podnieść kwalifikacje w tej dziedzinie.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: kasiunia »

Dzięki za informacje, ciekawe i wazne zarazem.

Drzazga
Posty: 52
Rejestracja: wt lut 25, 2020 11:58 pm

Re: Studia podyplomowe

Post autor: Drzazga »

Pisząc pracę dyplomową na studiach podyplomowych szukałam materiałów na temat badań dyskursu medialnego w Polsce. Nie było to łatwe zadanie, ale dotarłam do akademickiego portalu, gdzie studenci różnych kierunków wymieniają się notatkami, materiałami informacyjnymi. Tam znalazłam potrzebne mi materiały :Świadomość dyskursowa i kierunki badawcze w zakresie analizy dyskursu-opracowanie https://notatek.pl/swiadomosc-dyskursow ... pracowanie Jak będziecie szukać potrzebnych opracowań dla siebie, zajrzyjcie tam.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Studia podyplomowe

Post autor: marysia »

Powiem wam, ze i ja zamierzam zmienić branżę w której obecnie pracuję. Z tego co obserwuję, to wszystko co związane z medycyną jest najlepsze. Dlatego żeby nie tracić czasu, chyba wybiorę się na roczny kierunek do Szkoły Medycznej w Gdańsku. Ten kierunek https://szkoly-medyczne.eu/kierunki/tec ... medycznej/ jest calkowicie za darmo i przynajmniej mam pewnośc, że po jego ukończeniu bez problemu znajdę pracę.