Nauka angielskiego

beatabeta
Posty: 65
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Nauka angielskiego

Post autor: beatabeta »

Hej. Jeśli chcielibyście nauczyć się języka angielskiego to zdecydowanie mogę polecić szkołę ProfiLingua, która oferuje możliwość nauki. Na profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/warszawa znajdziecie wszystkie niezbędne informacje. Obecnie nauka języków na kursach jest bardzo popularna i jednocześnie wygodna.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: Paulina »

Jeśli chcecie pogłębić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu języka angielskiego, to na pewno zainteresują Was profesjonalne kursy języka angielskiego Cena takich kursów w szkole językowej Ling Team, z tego, co widziałam na stronie internetowej lingteam/pl/kursy-jezyka-angielskiego-cena, nie jest wcale wysoka. Tak więc w razie czego polecam ;)

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Nauka angielskiego

Post autor: marysia »

Wydaje mi się, że znajomość języka jest bardzo ważna pod kątem pracy. Wiadomo, że teraz aby mieć dobrą posadę to konieczna jest czasem znajomość nawet dwóch języków obcych. Ja zaczęłam się uczyć w lincoln.edu/pl/krakow/jezyk-angielski/ ponieważ dzięki znacznie lepszej znajomości j. angielskiego udało mi się znaleźć lepszą posadę.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: lunko »

Do nauki angielskiego trzeba się przyłożyć aby coś osiągnąć. Dzięki jego znajomości możesz mieć naprawdę bardzo dobry zawód. Ze strony: gomobi/pl/how-to-do/jak-rozpoczac-prace-jako-lektor-jezyka-angielskiego/ dowiesz się co możesz zrobić, aby zostać lektorem języka angielskiego, ale ze znajomością tego języka możliwości masz więcej.

madzik
Posty: 13
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:47 am

Re: Nauka angielskiego

Post autor: madzik »

A jaka metoda nauki języka angielskiego jest dla was najbardziej skuteczna? Też nie każdy ma dar przekazywania wiedzy, mimo doskonałego przygotowania. Dla mnie ogromną pomocą są takie materiały na youtu.be/YRe-hR6QNjk . Bardzo zrozumiały i jasny przekaz, bez trudnych reguł i nauki na pamięć. Tak to każdy powinien uczyć, efekty byłyby o wiele lepsze wtedy.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Nauka angielskiego

Post autor: paulinajacka »

Warto inwestować w przyszłość swoich dzieci i zachęcać ich do nauki języków, zwłaszcza angielskiego. Na stronie jezyki.katowice/pl/kursy-dla-dzieci/ możecie dowiedzieć się więcej. Oferta skierowana jest zarówno dla młodszych jak i starszych dzieci. Podczas kursów młodzież przygotowuje się do różnego rodzaju egzaminów, w tym popularnych CAE oraz FCE. Dla rodziców przygotowywane są raporty o postępach w nauce i dostęp do e-dziennika.
paulina modra