Serwis samochodowy

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: tamara »

W moim przypadku zdecydowanie najlepszy jest serwis kia lublin: technotop/pl/kia/serwis/ . Ten serwis serdecznie mogę polecić każdemu. Za każdym razem wyjeżdżam zadowolona z usług.

Nowacka
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 21, 2020 9:36 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: Nowacka »

Trudno nie zgodzić się z tym co piszecie ponieważ znaleźć w dzisiejszych czasach warsztat godny polecenia jest niezwykle trudno. Szczególnie jak mówimy o pojedyńczych obiektach gdzie jakość proponowanych usług może być bardzo różna. Wystarczy poczytać na ten temat więcej na typowych forach motoryzacyjnych by mieć lepszy pogląd. Z drugiej strony to kierowcy mają już dosyć szukania oszczędności tam gdzie jej nie ma. Przecież w samochodzie wiele elementów odpowiada za nasze bezpieczeństwo dlatego też jak już to wybierajmy sprawdzone sieci warsztatów. Najlepszym tego przykładem jest Motrio - motrio/pl/znajdz-serwis oferujący praktycznie wszystkie usługi związane z mechaniką pojazdową.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: lunko »

Cześć, korzystaliście z takiej usługi jak polerowanie samochodu gdańsk ? Zastanawiam się nad tym poważnie, bo kupiłam samochód i po umyciu, okazało się, że ma więcej rys niż myślałam. Czy takie polerowanie może zakryć rysy?

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Serwis samochodowy

Post autor: armonia »

Zdecydowanie nikt nie lubi odwiedzać warsztatów samochodowych. I na pewno rzadziej byśmy się do nich wybierali, gdybyśmy odpowiednio dbali o nasze samochody. Naprawdę warto stosować się do tych rad bluo/pl/motoryzacja/jak-zadbac-o-samochod-po-zimie zwłaszcza po zimie, w ten sposób samochód na pewno będzie dłużej sprawny i zadbany

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Serwis samochodowy

Post autor: masala »

A czy wiecie, co robić kiedy zepsuje się auto? Przecież niekoniecznie samo dojedzie do tego warsztatu. Bardzo dobrym wyborem będzie pomoc drogowa Tarnobrzeg: pomocdrogowa.tarnobrzeg/pl/ . Korzystałam z ich usług i wszystko było w porządku.