tworzenie stron

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

tworzenie stron

Post autor: kasjuszka »

Czy stworzenie strony interentowej jest trudne?? Dam radę ogarnąć sama?

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: tworzenie stron

Post autor: djonka »

Może i byś dała, ale moim zdaniem warto tu się zdać na specjalistów którzy faktycznie dobrze dopasują ci domenę hosting i motyw. Dla mnie witrynę tworzyła ekipa z home/pl/strony/ - mega polecam

alaski
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 22, 2020 1:54 am

Re: tworzenie stron

Post autor: alaski »

Zgadzam się z Tobą, że stronę powinien tworzyć specjalista. Nawet jak z grubsza wiesz jak zainstalować np. Word Pressa to trudno Ci będzie przygotować stronę tak, żeby była zoptymalizowana a tylko taka da się skutecznie pozycjonować. Jeśli chcesz się o tym przekonać osobiście, to skontaktuj się z ludźmi, którzy profesjonalnie zajmują się pozycjonowaniem hellomarketing/pl/oferta/pozycjonowanie-stron/katowice/ czy podjęliby się pozycjonowania strony źle zoptymalizowanej.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: tworzenie stron

Post autor: Molly »

Ja też uważam, że jeśli strona www to tylko od specjalistów, a nie z kreatora. Nie musi to być strasznie duży wydatek, a jakość będzie dużo lepsza. Rzuć okiem np. na portfolio firmy Internetowe strony I popatrz jak kształtują się ceny stron www Łódź. W dobrej cenie dostaniesz funkcjonalną i estetyczną stronę, która będzie odpowiedzią na Twoje potrzeby.

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: tworzenie stron

Post autor: marysia »

Nie ma co korzystać z pierwszej lepszej firmy. W tym temacie, lepiej zaufać profesjonalistom w swoim fachu. Nie wiem czy już sprawdzaliście, czy nie ale firma artlime/com/pl/ ma naprawdę świetne rekomendacje. To szeroko cenione studio graficzne. Sami zwróćcie uwagę na to, co oferują.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: tworzenie stron

Post autor: Arkadiusz1 »

Moim zdaniem warto się przede wszystkim zastanowić nad tym, w jaki sposób taka strona sprzedażowa miałaby funkcjonować. Za pośrednictwem adwords-seo/pl/jak-i-o-czym-napisac-artykul-sponsorowany/ czytałem o tworzeniu sponsorowanych artykułów. Ktoś z Was miało okazję korzystać z takich rozwiązań? Z chęcią poznam Waszą opinię.
Tekst sponsorowany

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: tworzenie stron

Post autor: Maczko0 »

Wiem, że firma virtualpeople/pl/ się tym zajmuje, mają spore portfolio więc można poprzeglądać i zobaczyć czy ich styl nam odpowiada. Ale ogólnie to bardzo umieją się do klienta dostosować

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: tworzenie stron

Post autor: powder »

Samo stworzenie strony internetowej nie jest trudne, skoro ja jako laik dałam radę to poradzisz sobie bez problemu. W przypadku posiadania strony internetowej trzeba najpierw sprawdzić czy nazwa domeny, która nas interesuje jest wolna i można przystąpić do działania. Ja domenę zarejestrowałam na mhw/pl/domeny, dodatkowo mam też u nich hosting i zakupiłam certyfikat bezpieczeństwa SSL, więc mam wszystko w jednym miejscu i bardzo mnie to cieszy. Poczytaj sobie jak założyć stronę krok po kroku i działaj.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: tworzenie stron

Post autor: tamara »

Aby strona wyglądała profesjonalnie to musi być stworzona przez profesjonalistę. W moim przypadku świetnie sobie z tym zadaniem poradził grafik komputerowy Warszawa Piotr Witkowski: grafik.warszawa/pl/ . Polecam serdecznie tego fachowca.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: tworzenie stron

Post autor: masala »

Ciężko stworzyć dobrą stronę internetową bez dobrego hostingu. Dlatego warto moim zdaniem obecnie rzucić okiem na promocję na Webhosting Easy od Forpsi. Tutaj znajdziecie wszystkie informacje: https://www.forpsi.pl/webhosting/easy/ . Już za 5 zł miesięcznie możecie otrzymać między innymi 100 GB przestrzeni na stronę.