Montaż monitoringu

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Montaż monitoringu

Post autor: rooty »

Czy znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną firmę, która oferuje profesjonalny montaż monitoringu? Zależy mi na porządnym podejściu do zlecenia. Macie jakieś propozycje? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce https://montersi24.pl/ , jednak zależy mi również na waszej opinii. Z tego co widze to mają oni całkiem pozytywne opinie na temat ich działalności. Warto?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

Awatar użytkownika
paffko
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 10:08 pm

Re: Montaż monitoringu

Post autor: paffko »

Warto, żeby była to firma profesjonalna. Montaż monitoringu powinien być zrobiony solidnie.
"Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna."

Awatar użytkownika
Manix
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 9:41 pm

Re: Montaż monitoringu

Post autor: Manix »

Nic na ten moment nie przychodzi mi do głowy. Może ktoś inny Ci pomoże?
Nie musisz się wstydzić tego, co teraz czujesz. Przeciwnie... to, że odczuwasz taki ból, jest twoją największą siłą.

Awatar użytkownika
poldzio
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:36 pm

Re: Montaż monitoringu

Post autor: poldzio »

Całkiem ciekawa propozycja. Może się skuszę.
Co za czasy, że sława z powodu byle głupoty, jest lepsza od braku sławy.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Montaż monitoringu

Post autor: pogoda »

Ostatnio kupowałam monitor na itnes/pl/monitory/monitory-lenovo/ nie dość że bardzo fajny przyszedł z godny z opisem ale i nie miałam problemu z jego montażem. Ber problemu zgodnie z instrukcją całkowicie bez problemu. Wiec jeżeli szukasz dobrego monitora który będzie działał bez zarzutów polecam .

Paulina
Posty: 219
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Montaż monitoringu

Post autor: Paulina »

Jeśli ktoś z Was myśli natomiast o montażu monitoringu w samochodzie, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego smartcams/pl/32-kamery-do-samochodu. Znajdziecie tam całkiem spory wybór kamer samochodowych w niewygórowanych cenach :) Ostatnio takie kamery stały się bardzo popularne, nie ma się co dziwić - w końcu to bardzo praktyczny i przydatny gadżet :)