Obróbka metali w motowyzacji

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Obróbka metali w motowyzacji

Post autor: karamba »

Cześć, macie może pojęcie, jak obróbka metalu, w tym cięcie tlenem może pomóc na co dzień w naszych problemach z samochodem? To ja wam podpowiem, że zarówno części, jak i odpowiednie elementy karoserii muszą być w ten sposób wykonywane. A, że niestety, ale wszystko jest po prostu dość skomplikowane, warto wiedzieć, że są firmy, które bez problemu to ogarniają.

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Obróbka metali w motowyzacji

Post autor: djonka »

Do czesci samochodowych to taśmy do metalu moga sie nadac :) sprawdz sobie bo oferta dobra

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Obróbka metali w motowyzacji

Post autor: armonia »

Można skontaktować się z tą firmą ciecielaser/pl/ i sprawdzić czy mają w ofercie tego typu usługę. Mi bardzo pomogli przy budowie hali, sprzęt który mają do dyspozycji jest jednym z najnowocześniejszych w kraju. Co do ceny zawsze można się dogadać póki co są według mnie bezkonkurencyjni na rynku

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Obróbka metali w motowyzacji

Post autor: lunko »

Motoryzacją się interesuję i o obróbce metali też słyszałem od mojego znajomego który jest mechanikiem. Do mojego motoru pomagał mi się tym zajmować, tutaj compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ teraz szukam fajnej polisy dla niego żeby kolejny wypadek był z dużym odszkodowaniem.