Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 469
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Perseuko »

Cześć, zastanawiam się ostatnio sporo nad wypożyczeniem albo kupnem samochodu. Kompletnie jednak nie mogę się zdecydować pomiędzy tymi dwoma opcjami. Możecie coś doradzić? Dzisiaj przeczytałem taki tekst https://krakow.naszemiasto.pl/wynajem-s ... c4-7578601 i szukam podobnych artykułów, które poszerzą moją wiedzę.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Awatar użytkownika
poldzio
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 7:36 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: poldzio »

Myślicie, że jest to warte swojej ceny? Ktoś się wypowie na ten temat?
Co za czasy, że sława z powodu byle głupoty, jest lepsza od braku sławy.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Paulina »

Jeśli natomiast ktoś z Was zastanawia się nad wypożyczeniem samochodu do ślubu, to polecam zapoznać się z ofertą wypożyczalni samochodów globalelitecar/pl/wynajem-auta-do-slubu/. Jak sami widzicie można tam wynająć bardzo fajne, luksusowe i sportowe samochody :) Na który z nich najchętniej byście się zdecydowali?

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Zafira »

Zastanawialiśmy się ostatnio z rodzeństwem, jaką dodatkową atrakcję zaoferować rodzicom na ich jubileusz ślubu. Wpadliśmy w końcu na pomysł, że wypożyczymy dla nich na tą okazję luksusowy samochód z tej wypożyczalni mad-cars/pl/olesnica/ . Auta są naprawdę wyjątkowe i mam przeczucie, że jazda jednym z nich zadowoli zwłaszcza naszego tatę. Jest miłośnikiem aut sportowych :)

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: walicja »

Jeśli chodzi o wypożyczenie samochodu to nie jestem za takimi rozwiązaniami. Wolę troszkę dłużej poodkładać pieniądze i kupić jakiś dobry samochód. Mój kolega zakupił samochód z salonu MINI Bawaria Motors Katowice super nowoczesny i ekonomiczny samochód marki właśnie BMW. Także kto wie może i ja przejrzę ich ofertę i w końcu zdecyduje się na zakup nowego i lepszego samochodu

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Molly »

Dla mnie bezpieczeństwo moich najbliższych jest najważniejsze. Dlatego czasami, gdy wypożyczam auto, nie mam fotelika dla dziecka, ale czytałam, że są pasy Smart Kid Belt. Wiadomo, że nie w każdym aucie jest dostęp do fotelika, a to rozwiązanie jest szybki i bezpieczne. Pasy mają homologację, przeszły niezbędne test. Na tej stronie jest wszystko pokazane smartkidbelt/com/pl/blog/news/komentarz-smart-kid-sa-w-sprawie-zmian-w-regulaminie-ece44.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: tamara »

Jeżeli chcesz kupić samochód to skorzystaj z możliwości takiej jak pomoc przy zakupie samochodu lublin: auto-inspekcje/pl/ . Jest to moim zdaniem bardzo duża pomoc. Przede wszystkim dlatego, że dowiemy się, co dokładnie kupujemy.

Nowacka
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 21, 2020 9:36 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Nowacka »

Wszystko będzie zależało od tego jaki mamy cel kupując samochód. Wypożyczenie jedynie w formie krótko terminowej jest w jakimkolwiek stopniu opłacalne. Prowadząc własną działalność samochód będzie naszym narzędziem pracy. Przecież musimy na codzień jeździć i załatwiać różne sprawy. Nie możemy sobie pozwolić na jakiekolwiek awarie więc tylko nowe modele wchodzą w gre. Takie marki jak Dacia - daciafinansowanie/pl/finansowanie/leasing oferują bardzo elastyczne możliwości wzięcia leasingu. Zdaniem większości ekspertów działających w branży motoryzacyjne to optymalne wyjście.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: mirka00 »

Moim zdaniem zawsze najlepsze będzie kupno. Mamy możliwość posiadania samochodu na stałe, a to jest dobrze dla naszych funduszy. Ja to wiem i wy również to wiecie. Ale, żeby nie było, to przecież wynajem czasem się przydaje, ale tylko awaryjnie. I myślę, że warto jest przede wszystkim sprawdzać to pod swoje potrzeby. Takie audicentrumwarszawa.autoplac/pl/ miejsca mają też fajne oferty samochodowe.

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Lucy »

Jest wiele portali ogłoszeniowych, gdzie możesz kupić samochody używane w bardzo dobrych cenach. I to bezpośrednio od właściciela. Moim zdaniem to dobra alternatywa. Bo wypożyczenia zawsze kosztuje. I w ogólnym rozrachunku wyjdzie drożej niż zakup.