Kupno czy wypożyczenie samochodu?

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: lunko »

Kupno jest lepszą opcją i na pewno najrozsądniej jest poszukać wśród aut nowych. Na stronie: volvocarkalisz.volvocars-partner/pl/modele/elektryczne/xc40-recharge-electric/ udało mi się znaleźć auta elektryczne volvo w dobrych cenach. Przyjrzyj się tej ofercie.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: masala »

Jeżeli planujecie zakup samochodu to koniecznie pomyślcie poważnie o takiej kwestii jak sprawdzenie auta przed kupnem. Warto wiedzieć na przykład jak odczytać numer vin: auto-inspekcje/pl/odczytac-numer-vin/ . Dzięki temu dowiecie się, jaka jest historia danego auta i nie kupicie kota w worku. Moim zdaniem to bardzo ważne.

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: rusinka »

Zdecydowanie jestem za kupnem auta, bo to zawsze będzie nasze i w razie potrzeby wsiadamy i jedziemy gdzie potrzebujemy. Ale zanim kupiłam samochód to zgłosiłam się do firmy która sprawdziła mi mój zakup oględziny samochodu przed kupnem i dzięki temu wiedziałam, że nie kupuję kota w worku.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: łobuziak »

Ja prowadzę firmę i wypożyczenie aut czasami mi się lepiej opłaca niż kupno nowego auta np piaskarki. Bardzo dobre propozycje ma ta firma tu gptruck/pl/pl/ Tu można wypożyczyć samochód na czas nieokreślony. Ale też oferują na sprzedaż samochody ciężarowe używane lub nowe. W ofercie znajdziecie min śmieciarki, piaskarki, wywrotki , urządzenia dźwigowe itp.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: tamara »

Jeśli jednak zdecydujesz się na kupno samochodu to koniecznie we pod uwagę auta marki Hyundai. Wszystkie informacje o nich znajdziesz na stronie dealera: nordauto.hyundai/pl/oferta/promocje/hyundai-akcesoria-warszawa . Jestem pewna, że to będzie dobry wybór.

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: masala »

A co sądzicie o koreańskich samochodach? Słyszałam wiele pozytywnych opinii na ten temat. Może warto rzucić okiem na modele takie jak Kia Ceed Lublin: technotop/pl/kia/samochody-nowe/ ?

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: sprytna »

Ja myślę że warto kupić auto a nie wypożyczać. Może auto używane będzie dobrym rozwiązaniem. Mi koleżanka podpowiedziala ofertę tu tanieautka/pl/osobowe/ Są tu auta używane różnych marek w dobrych cenach. Ja mam zamiar skorzystać z wyszukiwarki i znaleźć dla siebie auto marki Opel.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: marysia »

Jeśli wypożyczenie samochodu to tylko i wyłącznie ze sprawdzoną firmą. Wybierzcie firmę, która ma doświadczenie i dobrą renomę. Ja na pewno mogę wam polecić wynajem samochodów Katowice Nie bez powodu, już tak wiele razy korzystałam z ich usług.

Nowacka
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 21, 2020 9:36 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: Nowacka »

Wszystko będzie oczywiście zależało od tego jakie są nasze aktualne i przyszłe potrzeby. Większość ludzi w dzisiejszych czasach rozpatruje zakup samochodu w perspektywie długoterminowej. A to dlatego, że ceny potrafią się bardzo dynamicznie zmieniać przez co zwlekając możemy przepłacić. Do tego w ofertach takich marek jak Dacia - sklep.dacia/pl/ znajdziemy możliwość finansowania zakupu. Pozwoli to na rozłożenie płatności w atrakcyjnym dla nas interwale czasowym. Co do samej marki to zdobywa bardzo dużo prestiżowych nagród w czasopismach branżowych. Zdaniem wielu ekspertów to kwintesencja wysokiej jakości przy zachowaniu rozsądnej ceny.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Kupno czy wypożyczenie samochodu?

Post autor: lola »

Dużo wiadomości dotyczacych samochodów znajdziecie tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/ats-bedzie-d ... -niebawem/ Sama często zaglądam na ten portal. Odkąd pamiętam interesuję się motoryzacją i lubię wiedziec co się dzieje na rynku.