Sprzedaż auta za gotówkę Kartuzy

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Sprzedaż auta za gotówkę Kartuzy

Post autor: Wajkud »

Czy ktoś z was sprzedawał swoje auto za gotówkę na Kartuzach? Zastanawiam się nad tym ostatnio i szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca. Mój brat dużo dobrego mówił o tym skupie https://www.wymienautonagotowke.pl/skup-aut-kartuzy . Rzeczywiście warto im oddać swój samochód? Co o tym myślicie? Czekam na wasze odpowiedzi.
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Sprzedaż auta za gotówkę Kartuzy

Post autor: karamba »

Z innego regionu, bo z Gdańska, tutaj moto-home/pl/aktualnosci/sprzedaz-samochodow-w-gnieznie/ macie sprawdzony punkt z możliwością sprzedaży samochodu, ale i zakupu nowego. Oczywiście, auta w rozliczeniu również są tutaj przyjmowane, w końcu to dość popularna technika. Można dzięki temu zaoszczędzić, np.: na pieszczoty nowego modelu.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Sprzedaż auta za gotówkę Kartuzy

Post autor: lunko »

Ja moje auto też za gotówkę sprzedałem i teraz nowego szukam, w komisach głównie bo chcę używane. No a tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-samochodu/ patrzyłem już za polisą ac i oc, znacie może tą firmę? Z tego co widzę mają dobre ceny i warunki.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Sprzedaż auta za gotówkę Kartuzy

Post autor: marysia »

Też mam w planach sprzedać samochód, trochę odłożyć i kupić nowy model z salonu. Przez ten czas będę korzystać z wypożyczalni samochodow. Mam namiar na: wynajem samochodów Kraków Już jakoś rok temu korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona, także uważam że to najlepsza opcja w tej całej sytuacji.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Sprzedaż auta za gotówkę Kartuzy

Post autor: mirka00 »

Wiele osób myśli o tym, jak szybko sprzedać samochód i nie do końca myśli nad korzyścią. Ja taka nie jestem, a powiem wam i więcej. Mam na oku takiego kredytgorzow/pl/kredyty-samochodowe-gorzow doradcę kredytowego. Chcę wziąć dodatkową gotówkę i w ten sposób zakupić lepszy model. Mam nadzieję, że będzie to dla mnie możliwe, bardzo, ale bardzo na to liczę.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Sprzedaż auta za gotówkę Kartuzy

Post autor: gbasia1 »

Jeśli chodzi o mnie to ja bym poleciła skup aut kupiewszystkieauta/pl/, gdzie przyjmują pojazd niezależnie od jego stanu :)