Nowy telefon

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: walicja »

Hejka. Jak już mowa o telefonach to tak się składa, że ja aktualnie poszukuje telefonu dla osoby niewidomej. Ale najpierw chcę się dowiedzieć jaki smartfon dla niewidomych najlepiej jest wybrać. Bo mimo wszystko taki telefon musi mieć specjalne funkcje także od razu zacznę szukać jakiś wskazówek na ten temat.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: Molly »

Jak nowy telefon to i odpowiednia ochrona. Szkiełko albo folia na ekran, do tego etui na telefon. Tu babaco.store/etui-na-telefon masz na przykład spory wybór jeśli chodzi o etui. Różne modele, ciekawe motywy, różne kolory - generalnie bez problemu każdy może znaleźć coś atrakcyjnego dla siebie.

kasiunia
Posty: 451
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: kasiunia »

Czy nie uważacie ,że zbyt często wymieniamy nasze smartfony na nowe egzemplarze? Przecież to z jednej strony bardzo niekorzystnie wpływa na nasze środowisko naturalne a z drugiej jest całkiem sporym wydatkiem. Przecież używane telefony można dostać w wielu miejscach , w różnych sklepach w przyzwoitych cenach i to modele, które cieszą się sporą popularnością. Na przykład iphony - których jest całkiem sporo w dobrym stanie.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: mirka00 »

Gdzie nie spojrzę w szkole na dzieciaki każdy ma iphone. Nawet te dzieciaczki, które pochodzą z biedniejszych rodzin z takimi chodzą. Myślę, więc żeby córce kupić taki na urodziny. Ma już 14 lat, więc wydaje mi się, że to odpowiedni czas na pierwszy telefon. Za ile można kupić iphone 11 używany? Albo jakiś starszy model? Lepiej nowy czy używany?

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: lunko »

Jeśli już mowa o telefonie, to w jaki sposób je doładowujecie, aby móc dzwonić chociażby do swoich bliskich? Czy korzystacie z doładowań oferowanych przez bank? Tutaj: bluemedia/pl/baza-wiedzy/blog/fintech/doladowania-telefonow-od-blue-media-juz-w-100-bankach-spoldzielczych wyczytałem, że już 100 Banków Spółdzielczych oferuje doładowania online.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Nowy telefon

Post autor: lola »

Gdybyście szukali porządnego szkła ochronnego na telefon to polecam ten sklep sklep.3mk/pl/apple/iphone13promax/folie-i-szkla-ochronne Bez problemu kupisz tam też folię i etui. Ja zawsze kupując nowy telefon zaopatruję się od razu w szkło i etui. Wolę dmuchać na zimne.