Żarówki do samochodu

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Żarówki do samochodu

Post autor: Krecha »

Hejka, jeśli szukacie dobrych żarówek H7 to tylko marka PHILIPS, dla mnie nie ma lepszej marki a strona ceneolokalnie/pl/lodz/zarowki-samochodowe dodatkowo wam to ułatwi, na tej stronie znajdziecie i porównacie te same komplety w różnych cenach.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Żarówki do samochodu

Post autor: marysia »

Niestety ale z żarówkami samochodowymi nie jestem ci w stanie pomóc, bo nie mam doświadcznia w tym temacie. Natomiast chętnie zostawię namiar na sklep sklep.breck/pl/ gdzie zakupisz wysokiej klasy klocki i tarcze hamulcowe - bez względu na markę samochodu i jego rocznik.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Żarówki do samochodu

Post autor: marysia »

No właśnie, może wy się będziecie orientować lepiej ode mnie, jakie światła dzienne wybrać do swojego samochodu? Albo chociaż dacie mi wskazówki, czym się sugerować podczas zakupu jeśli nie macie do polecenia konkretnego modelu i marki?

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Żarówki do samochodu

Post autor: lunko »

A jakie żarówki będą dobre ale do motocykla? Bo mi się przepaliła jedna i nie wiem gdzie mam szukać nowej. W sklepie ww którym byłem to mi polecił sprzedawca to compensa/pl/ubezpieczenie/pakiet-motocykle/ ubezpieczenie i chyba je wykupię dla motocykla.