Kasacja auta

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Kasacja auta

Post autor: Paulina »

Witajcie,
jeśli Wasz stary samochód jest już w takim opłakanym stanie, że nadaje się tylko do kasacji, to polecam kontakt z firmą kupiewszystkieauta/pl/auto-kasacja. Jak widać możecie liczyć z jej strony na darmowy odbiór Waszego pojazdu lawetą oraz na cały komplet wymaganych dokumentów o demontażu.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Kasacja auta

Post autor: Marzena21 »

Gdy dotyczy Cię właśnie ów problem to pamiętaj, że znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych treści na ten temat. Polecam jak tylko znajdziesz czas ponieważ naprawdę warto według mojej oceny - kultowyseat/pl .

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kasacja auta

Post autor: marysia »

Też będę musiała skorzystać z tego typu usług, ale zanim kupię nowy samochód to trochę minie. Tyle dobrze, że znajomy dał mi namiar na wypożyczalnia samochodów Poznań bo jakość w końcu muszę dojeżdzać do firmy. A z tego co widziałam na ich stronie www, to mają naprawdę niskie ceny i dobre opinie wśród innych klientów.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kasacja auta

Post autor: lunko »

No ja moje auto po wypadku musiałem oddać do kasacji i za nowym się pomału już rozglądam. Tutaj kalkulatorubezpieczeniasamochodu/pl/ czytałem też jaką nową polisę dobrać, teraz na rynku jest tyle firm więc wybór duży, dobrze wiedzieć na co zwracać uwagę przy tym.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Kasacja auta

Post autor: paulinajacka »

Jeśli szukacie profesjonalistów, którzy wesprą was na każdym kroku, powiedzą jakie dokumenty są potrzebne do kasacji auta i jak wygląda to cenowo to auto złom Sucha Beskidzka z pewnością spełni wasze oczekiwania. Pracują tam świetne osoby, które działają bardzo szybko i sprawnie. Oferują bardzo dobre warunki cenowe, odbiór samochodu ze wskazanego miejsca oraz pomoc w dokumentacji.
paulina modra

masala
Posty: 148
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Kasacja auta

Post autor: masala »

Myślę, że w takiej sytuacji bardzo dobrym rozwiązaniem będzie także Stacja demontażu pojazdów: https://zlomujemy24h.pl/ . Czasem najwygodniejszym rozwiązaniem jest oddanie auta właśnie do skupu.

beatabeta
Posty: 64
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Kasacja auta

Post autor: beatabeta »

A gdzie szukacie pomocy w razie awarii samochodu na trasie? Moim zdaniem warto mieć namiar na pomoc drogową. Ja zapisałam sobie numer do https://omt-pomocdrogowa.pl/zabno/ :) Podobno bardzo szybko działają i nie zdzierają kasy :)

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Kasacja auta

Post autor: minella »

Nie mam pojęcia ale jak masz zepsuty samochód to może przyda się ta http://wypozyczalnia.auto.pl/ wypożyczalnia samochodów w Krakowie ? Wtedy swobodnie będziesz mogła sie poruszać po mieście kiedy Twoje auto będzie w naprawie. Dla mnie to rozsądne i wygodne, też bym tak zrobiła gdybym miała zepsutą skrzynię biegów w samochodzie