kupno akumulatora

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

kupno akumulatora

Post autor: walicja »

Tak się zastanawiam gdzie można dostać dość dobry wybór w akumulatorach do samochodu? Bo chciałabym zakupić jakiś lepszy akumulator do samochodu ale nie wiem gdzie mogę taki dostać. Za namową brata zaczęłam poszukiwać akumulatora w sieci. I dzięki temu znalazłam tę stronę ceneolokalnie/pl/rzeszow/akumulatory na której to jest wiele ciekawych akumulatorów także pod względem cenowym

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: kupno akumulatora

Post autor: armonia »

Ze znalezieniem na pewno problemu nie będzie, inaczej sprawa wygląda jeśli chodzi o wybór akumulatora. Jeśli nie jesteś pewna to może warto zasięgnąć informacji dostępnych w sieci. Tutaj wawrus/pl/styl-zycia/motoryzacja/akumulatory-agm-nerbo-czym-sa-i-jakie-maja-zastosowanie o nowoczesnych akumulatorach AGM Nerbo można poczytać

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: kupno akumulatora

Post autor: lunko »

Ja muszę do mojego auta nowy akumulator kupić. Już się rozglądałem pomału za czymś, też nowe ubezpeiczenie na pewno muszę mieć dla niego. Tutaj beesafe/pl/ubezpieczenie-oc/ widziałem że składki niskie proponują, znacie ich może?

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: kupno akumulatora

Post autor: Paulina »

A czy ktoś z Was zamawiał może kiedyś akumulator w sklepie internetowym terenowiec/pl/? Widziałam, że mają tam one naprawdę atrakcyjne ceny. Ogólnie sklep ten oferuje szeroki wybór wyposażenia do aut terenowych i specjalnych, więc jeśli interesuje Was taki asortyment, to polecam zajrzeć ;)