Import samochodu z zagranicy

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Import samochodu z zagranicy

Post autor: Tobi74 »

Hejka! Czy ktoś z was zna może jakąś firmę, która zajmuje się importem samochodu z zagranicy? Szukam kogoś naprawdę profesjonalnego, więc jeśli macie jakieś propozycje to koniecznie dajcie znać. Jak na razie trafiłem jedynie na ten link https://www.carforfriend.pl/inwestycje- ... mochodami/ . Co sądzicie na temat tej stronki? Warto skorzystać z ich usług? Dajcie znać.
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:44 pm

Re: Import samochodu z zagranicy

Post autor: Marzena21 »

Kiedy ciekawi Ciebie właśnie ten problem to bezwarunkowo zobacz ten artykuł. Na moje oko znajdziesz tutaj wszystkie najważniejsze informacje. Spójrz w wolnej chwili - dbajoauto/pl .

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Import samochodu z zagranicy

Post autor: Paulina »

A skoro już mowa tutaj o samochodach, to co myślicie o autach marki Seat? Ja ostatnio trafiłam na kilka fajnych artykułów właśnie na temat SEATÓW na stronie internetowej motoespania/pl. Dowiedziałam się na przykład co nieco o wyposażeniu Seata Ronda, przeczytałam tam też, jak marka Seat poradziła sobie z produkcją kabrioletu :) Jeśli i Was to ciekawi, to polecam zajrzeć ;)

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Import samochodu z zagranicy

Post autor: lunko »

Import samochodu z zagranicy to dobra opcja bo można tanio tam dostać fajne auta. A jak do nich będziecie potrzebować akcesoriów czy części zamiennych to tutaj aparts/pl/uniwersalne/oleje/liqui-moly zobaczcie na ofertę bo warto zamawiać tam.