Rekuperacja do domu

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Rekuperacja do domu

Post autor: Perseuko »

Ostatnio coraz częściej myślę o tym, jak uczynić swój dom bardziej ekologicznym i efektywnym energetycznie. Po wielu konsultacjach i badaniach doszedłem do wniosku, że montaż systemu rekuperacji to krok w dobrą stronę. Oszczędność, lepsza jakość powietrza i dbałość o środowisko to tylko niektóre z korzyści, które przekonują mnie do tej decyzji. Teraz stoję przed wyzwaniem wyboru odpowiedniej firmy. Odkryłem Karino https://karino.pl/dystrybutorzy.html i muszę przyznać, że ich oferta wydaje się być bardzo atrakcyjna. Mają też szeroką sieć dystrybutorów, co może ułatwić cały proces montażu. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług lub produktów? Czy moglibyście podzielić się swoimi doświadczeniami? Jestem otwarty na wszelkie sugestie i rady.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Rekuperacja do domu

Post autor: lunko »

Najpierw czeka Ciebie więc wybór odpowiedniego rekuperatora. Myślę, że ofert z dnia na dzień przybywa, a tak na prawdę najbardziej na uwagę zasługuje firma Stiebel-Eltron. Mają duże doświadczenie i szeroki wybór produktów. W takim przypadku też na pewno przydadzą się instalatorzy stiebel eltron a na takie stanowiska też wybierają tylko najlepszych.