Samochody terenowe

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: kasiunia »

Myślę ,że wszystkie samochody potrzebują dbałości o ich wygląd oraz sprawność. Każde auto ma określone terminy, kiedy musimy wymienić części eksploatacyjne oraz niektóre materiały. To bardzo ważne bo wpływa na wygląd naszego samochodu. Pamiętajmy też ,że na wygląd naszych samochodów wpływ mają specjalistyczne kosmetyki samochodowe - carstyle/pl/kosmetyki-samochodowe/, dzięki nim nasz samochód długo zachowa dobry wygląd a poszczególne elementy np. tapicerki będą jak nowe.

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: tomekkk »

Od trzech lat, auto terenowe stało się też i moja pasją, gdzie co weekend, wybieram się na mała przejażdżkę poza miasto. Jednak zależy mi by auto się jakoś prezentowało, więc korzystam z kosmetyków showcarshine/pl/. A tu odpowiednim sposobem zabezpieczam auto przed drobnymi zarysowanymi od błota.

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Samochody terenowe

Post autor: agnieszka354 »

Muszę się pochwalić, że udało mi się kupić samochód terenowy w bardzo korzystnej cenie dzięki pomocy autotesto. Słyszeliście o nich? Ja dowiedziałam się oglądając program na tvn w którym eksperci sprawdzali samochody przed zakupem dla zgłaszających się do tego programu ludzi i to byli właśnie oni :D Też się do nich zgłosiłam, sprawdzili mi terenową furkę a raport jaki otrzymałam pozwolił mi negocjować cenę u sprzedawcy. Fajnie nie?

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: lunko »

W samochodach terenowych warto mieć dobre ubezpieczenie które będzie zawierało wszystkie możliwe kolizje. Tutaj beesafe/pl/porady/kalkulator-oc-bez-podawania-danych/ policzcie sobie składkę u ubezpieczyciela który ma najtaniej takie oferty.

Nowacka
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 21, 2020 9:36 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: Nowacka »

Zakup samochodu to zawsze trudna decyzja. W internecie zawsze zdania są podzielone w kontekście tego czy wybrać coś z drugiej ręki czy z salonu. Trzeba sobie odpowiedzieć na jedno ważne pytanie, czy rozważamy taki zakup w perspektywie długoterminowej? Jeśli tak to zdecydowanie nowy samochód będzie najbardziej optymalnym rozwiązaniem. Wystarczy spojrzeć na oferty sprawdzonych od lat marek, takich jak Renault - renault/pl/elektromobilnosc.html Oczywiście to jaki model wybierzemy będzie zależny od naszych potrzeb oraz preferencji. Patrząc po recenzjach dostępnych na branżowych portalach można powiedzieć jedno, otrzymujemy wysoką jakość w przystępnej cenie.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: lola »

Zobacz sobie chromowane ramki pod tablice rejestracyjne. Gdyby była ci potrzebna nowa ramka do samochodu to na Unital/com/pl bez problemu ją zamówisz. Sklep ma bardzo rozbudowaną ofertę. Ja już nie raz zamawiałam tam ramke.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Samochody terenowe

Post autor: łobuziak »

Mając samochód terenewowy warto go odpowiednio ubezpieczyć. Zobaczcie informacje o Towarzystwie Ubezpieczeniowym Warta tu superpolisa/pl/partner/warta/ Ten ubezpieczyciel ma sporo ciekawych propozycji ubezpieczeniowych. A też za pomocą tej strony można samodzielnie obliczyć wysokość składki i porównać z ofertami innych ubezpieczycieli.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: mirka00 »

W sumie to mi się przyda, bo czeka mnie coś wyjątkowego. I mam na myśli coś takiego jak sporty samochodowe. Okej, może wiecie, jakie pojazdy mogą startować w rajdzie Dakar? Interesuje mnie to, bo wiem, że to ciekawa sprawa i na pewno nie będę się nad tym zastanawiać, co wyjdzie. Chcę tego mega spróbować.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: tamara »

Myślę, że może zainteresować Cię także salon kia lublin: technotop/pl/kia/samochody-nowe/ . Znajdziesz tam wiele znanych modeli samochodów marki KIA. Polecam się przyjrzeć bliżej.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Samochody terenowe

Post autor: masala »

A czy wiecie co robić jak się auto zepsuje? Do kogo najlepiej zgłosić się z usterką? W moim przypadku była to pomoc drogowa i holowanie 24h Słupsk i okolice: pomocdrogowa.slupsk/pl/ . Warto zwrócić uwagę na usługi tej firmy.