Samochody terenowe

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Samochody terenowe

Post autor: Paulina »

Witajcie,
kto z Was posiada samochód terenowy i jest fanem off-road? Jeśli są tutaj takie osoby, to polecam zajrzeć do sklepu internetowego terenowiec/pl/pl/97-wyciagarki, w którym możecie całkiem niedrogo zamówić profesjonalne, wysokiej jakości wyciągarki samochodowe - elektryczne, hydrauliczne lub ręczne. Na pewno się Wam one przydadzą ;)

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: walicja »

No właśnie zastanawiam się czy by nie kupić tym razem takiego samochodu terenowego. Bo jednak muszę kupić lepszy samochód a taki terenowy z pewnością do takich się zalicza. Tym bardziej, że słyszałam iż w salonie Germaz ford 15 we Wrocławiu mają bardzo ciekawe oferty cenowe i modele samochodów. Także raczej udam się do tego salonu i zobaczymy co pan w salonie mi zaproponuje

Awatar użytkownika
tarpa
Posty: 5
Rejestracja: śr sie 26, 2020 4:51 am

Re: Samochody terenowe

Post autor: tarpa »

Jeszcze nic nie wiem na ten temat. Dam znać później.
Świat cierpi na brak mężczyzn, szczególnie tych, którzy są cokolwiek warci.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Samochody terenowe

Post autor: marysia »

Macie już na oku jakiś samochód? Ja właśnie zastanawiam się nad zakupem nowego samochodu. Na pewno chcę go kupić w salonie, aby był nowy. Używane w ogóle mnie nie przekonują. Dużo dobrego słyszałam o cichy-zasada.centrumpoznan.skoda/pl/ w Poznaniu. Mam nadzieję, że obsługa tego salonu będzie w stanie coś mi doradzić, bo jestem raczej wymagającym klientem.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: lunko »

Myślę o zakupie auta terenowego bo jednak takie przydało by mi się najbardziej, tutaj ubezpieczrodzine/pl/ właśnie czytam o rejestracji takich aut i wyborze dla nich ubezpieczenia. To też ważne jaką polisę macie z tego typu autem.

Awatar użytkownika
Raknor
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:37 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: Raknor »

Faktycznie całkiem ciekawe propozycje. Może faktycznie warto się na nie zdecydować?
Są pewne rzeczy, których nie odzyskamy za żadną cenę.

Nowacka
Posty: 14
Rejestracja: śr paź 21, 2020 9:36 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: Nowacka »

Trudno się nie zgodzić z jednym, zakup samochodu to bardzo ważna decyzja. W pierwszej kolejności należy sobie zadać pytanie czego tak właściwie oczekujemy? Dużo osób powie, że ładnego wyglądu zewnętrznego. Owszem jest to ważne ale jeszcze ważniejsza jest jego niezawodność. Szczególnie jak dyskutujemy o zakupie samochodu do trudnych warunków. Jeśli nie mamy całej potrzebnej kwoty na zakup nowego to zawsze możemy skorzystać z możliwości finansowania. Takie marki jak Renault - renaultfinansowanie/pl/finansowanie/kredyt-na-samochody-nowe oferują bardzo elastyczne warunki, a w dłuższej perspektywie czasu to będzie trafna inwestycja.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Samochody terenowe

Post autor: gbasia1 »

A jeśli ktoś z Was już ma samochód terenowy to zdecydowanie polecam zaopatrzyć się również w wyciągarkę elektryczną, którą możecie znaleźć na terenowiec/pl/pl/482-wyciagarki-elektryczne-230v :) Bardzo dużo fajnych części i produktów do samochodów terenowych i pojazdów specjalnych.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: tamara »

Dla mnie najważniejsze jest to, aby był to samochód z salonu. Ostatnio spodobały mi się auta marki Jaguar nordauto.jaguar/pl/jaguar-range-i-pace . Uważam, że zakup takiego SUVa będzie inwestycją na naprawdę długie lata.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Samochody terenowe

Post autor: lunko »

Uważam, że o posiadane auto powinno się dbać najlepiej jak tylko potrafimy. Dlatego powinniśmy regularnie korzystać z usług warsztatów samochodowych. Obecnie, chciałbym dokonać zmiany swojego samochodu na lepszy model. Nie wiem tylko czy decydować się na jego zakup, gdy jest tyle innych możliwości. Jedną z nich jest chociażby najem długoterminowy czy leasing (on przeznaczony jest dla firm). Jedną z firm, która oferuje zarówno leasing, jak i najem jest mauto/pl/ - czy kiedykolwiek o niej słyszeliście?