Samochód w mieście

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Samochód w mieście

Post autor: Lucy »

Hej, szukam dobrego samochodu do miasta, którym mogłabym podróżować do pracy i na zakupy. Widziała, że w Zduńskiej Woli działają oni beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-zdunska-wola/ . Mają niezłe ceny, bo za dobę płaci się kilkadziesiąt złotych. Dodatkowo opiekun samochodu może podstawić je pod wskazany adres. Formalności też zajmują tylko chwilę. Co o nich sądzicie?

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Samochód w mieście

Post autor: marysia »

Co do samochodów, to uważam że świetnym wyborem będzie Ford. Jak chcecie kupić używany samochód, to zwróćcie uwagę na salony uzywanejaknowe/pl/ford Jestem przekonana, ze znajdziecie tu coś odpowiedniego dla siebie.

tomekkk
Posty: 17
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:10 pm

Re: Samochód w mieście

Post autor: tomekkk »

A jakie macie zdanie o Wypożyczalnia samochodów Poznań? Bo będę potrzebować samochodu na kilka dni i wydaje mi się, że to jest właśnie najlepsze rozwiązanie. Zawsze to chyba lepsza opcja niż kupowanie czegoś na szybko, co później będzie tylko moim ciężarem.

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Samochód w mieście

Post autor: Perseuko »

Cześć Wam!

Znacie może jakiegoś dobrego mechanika z Katowic bądź okolicznych miejscowości? Ja właśnie poszukuję kogoś naprawdę sprawdzonego w tej dziedzinie. Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkiej maści porady. Co sądzicie np. o takiej ofercie jak tu https://auto-klinika.pl/mechanika ? Jest ona warta uwagi Waszym zdaniem?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Samochód w mieście

Post autor: lunko »

Jak jeździcie autem po mieście to polecam wam ten beesafe/pl/porady/kiedy-nie-trzeba-placic-za-oc/ artykuł o tym kiedy nie trzeba płacić za ubezpieczenie, warto to wiedzieć jednak, ja sam nie miałem o tym pojęcia ale się to teraz zmieniło.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Samochód w mieście

Post autor: minella »

Niedawno mój pracodawca kupił sobie nowiutkiego macana w salonie Porsche Centrum Sopot w specjalnym leasingu, ubezpieczenie i wszystkie formalności załatwił na miejscu. Bardzo mu zazdroszczę bo też kiedyś chciałabym jeździć takim wyjątkowym samochodem

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Samochód w mieście

Post autor: rusinka »

Wszystko zależy od tego jakimi autami lubimy się poruszać po mieście. Ale jedno jest pewne, a dokładniej to iż nasze auto powinno być zadbane niezależnie od tego jakie je posiadamy ;p Ale takie żeby jak przygotować samochód na wiosnę też powinniśmy mieć dobrze obeznane ;p

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Samochód w mieście

Post autor: marysia »

Wybor samochodu to nie lada wyzwanie. Należy przeanalizować naprawdę wiele czynników. Jak mam być szczera, to sama rozważam teraz zakup nowego samochodu od https://www.hondaplaza.pl/pl/samochody.html Najwyższa pora na zmiany.

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Samochód w mieście

Post autor: greta »

Jeśli chcesz używać samochodu tylko okazjonalnie to może lepiej się sprawdzi Wynajem samochodów Poznań niż zakup auta na własność. Mają tam korzystne warunki na wynajem krótko i długo terminowy i nie wymagają wpłaty kaucji

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Samochód w mieście

Post autor: marysia »

Jeżeli rozglądacie się za kosmetykami samochodowymi, to strona http://kosmetykisamochodowe.edu.pl/narz ... ydowa.html została stworzona właśnie z myślą o was. Nigdzie indzej nie znajdziecie tak profesjonalnych informacji, co właśnie tutaj