Wymiana baterii w iPhone

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Wymiana baterii w iPhone

Post autor: rooty »

Hej! Czy ktoś z was wie może u kogo uda mi się wymienić baterię w iPhone? Zastanawiam się nad tym już od dłuższego czasu, więc poszperałem trochę w internecie i trafiłem na tą stronę https://flixapple.com/wymiana-baterii-w-iphone/ . Z tego co widzę to wymieniają oni baterie w większości modelach iPhone. Myślicie, że warto w nich zainwestować? Czy może lepiej poszukać kogoś innego?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Wymiana baterii w iPhone

Post autor: poranek »

Nie wydaje mi się, aby w tych nowszych modelach telefonów była taka możliwość wymiany baterii. Ale jak dobrze poszukasz w intrenecie to zapewne znajdziesz wiele więcej informacji na ten temat. W każdym razie ja bym tak zrobiła. Jak jakiś czas temu czegoś szukałam to znalazłam taki artykuł magazyn.ceneo/pl/artykuly/motorola-moto-g9-plus-specyfikacja odnośnie telefonu marki Motorola. W sumie jest to model telefonu bardzo dobry a o wiele tańszy od takiego iPhone. Ale każdy kupuje taki telefon jaki uważa za dobry

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Wymiana baterii w iPhone

Post autor: dorka4 »

Warto na pewno postawić na autoryzowany serwis, aby nasz telefon działał jak nowy po takiej wymianie. Trzeba stawiać przede wszystkim na profesjonalistów. Tutaj idream/pl/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Czasem bowiem nie wystarczy wymiana szybki, ale trzeba wymienić cały wyświetlacz.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wymiana baterii w iPhone

Post autor: marysia »

Ja mam namiar na jeden serwis urządzeń apple, gdzie poradzą sobie dosłownie ze wszystkim. Nie tak dawno wymieniałam u nich głośnik na nowy i serio polecam. Szybko, bezpiecznie i w rozsądnej cenie. Tutaj masz namiar: macforce/pl/serwis/naprawa-telefonow-iphone/wymiana-glosnika/ Zerknij na ich stronę internetową, znajdziesz tam wszystkie informacje.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Wymiana baterii w iPhone

Post autor: patriss »

A wiecie co, ja jestem zdania, że w dobrym serwisie zrobicie cuda-niewidy z telefonem. I jeśli coś takiego potrzebujecie, to ja wam powiem, że taki serwis jak Tele Premium telepremium/com/pl/ na Konstytucji 3 Maja 9A w Rawie Mazowieckiej może być dobrym wyjściem. Ci panowie znają się na swojej pracy, porządnie.