Własny samochód

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Własny samochód

Post autor: Lucy »

Hej, od dłuższego czasu myślę o zakupie auta, ale patrząc teraz na ceny paliwa i inflację chyba łatwiej będzie wynająć. Gdzie w Legionowie mogę wynająć samochód? Zależy mi na całkiem niskiej cenie, bo każdy widzi, co się dzieje na rynku. Możecie mi coś polecić? Ja znalazłam ich beep.rent/oferta/wypozyczalnia-samochodow-legionowo/ . Mają całkiem niskie ceny. Korzystaliście kiedyś z ich usług?

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Własny samochód

Post autor: masala »

Czy wiecie do kogo się zgłosić w razie usterki samochodu? Myślę, że całkiem dobrym wyborem będzie na przykład pomoc drogowa Ustka: pomocdrogowa.ustka/pl/ . Sama korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Własny samochód

Post autor: lunko »

Własny samochód dopiero będę kupował, macie jakieś rady dla początkujacego kierowcy? Tutaj beesafe/pl/porady/ubezpieczenie-samochodu-dzien-po-rejestracji/ czytałem w artykule wysłanym mi przez kuzyna żeby od razu po rejestracji samochód ubezpieczyć. Tak też zamierzam zrobić.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Własny samochód

Post autor: lola »

Ja ostatnio czytałam o samochodach na wodór - tsg-solutions/com/pl/wodor/ Myśle, ze niedługo będa one tak powszechne jak auta na gaz czy samochody elektryczne. Co sądzicie o tym rozwiązaniu? Ja jestem jak najbardziej za jeśli ma to pomóc w ochronie środowiska.

minella
Posty: 105
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 9:54 am

Re: Własny samochód

Post autor: minella »

Nie wiem czy wiesz ale używane samochody z salonu Porsche Centrum Sopot to jest bardzo dobra opcja jak szukasz samochodu kultowego, reprezentacyjnego do firmy itp. Jest tam też bardzo dobry serwis tych samochodów, mają naprawdę świetnych fachowców no i można liczyć na gwarancję porsche approved

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Własny samochód

Post autor: rusinka »

Jakby nie patrzeć to kupno samochodu wiąże się z wydatkiem sporej sumy pieniędzy, także lepiej może jest pomyśleć o jego wypożyczeniu. Wystarczy wejść na stronę Wypożyczalnia samochodów Warszawa i wybrać to co nam najbardziej się spodoba i wpadnie w oko.

djonka
Posty: 248
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Własny samochód

Post autor: djonka »

Własne auto to ogromny komfort. Można na przykład zdecydować się Przyciemnianie szyb samochodowych i jeszcze bardziej poprawić sobie komfort podróżowania a przy okazji podrasować wyglad auta

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Własny samochód

Post autor: marysia »

Ja właśnie zastanawiam się nad zmianą samochodu. Jak mam być szczera, to zastanawiałam się nad salonem hondaplaza/pl/ i marką samochodu Honda. Jak myślicie, to dobry wybór?

Awatar użytkownika
Wajkud
Posty: 223
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:45 pm

Re: Własny samochód

Post autor: Wajkud »

Cześć wszystkim forumowiczom!

Poszukuję właśnie jakiegoś naprawdę dobrego i sprawdzonego mechanika z Katowic. Macie może kogoś sprawdzonego na oku? Na rynku jest generalnie tak duży wybór, że ciężko jest się na coś zdecydować. Co byście powiedzieli na przykład na taką ofertę https://auto-klinika.pl/mechanika ?
Etykieta to umiejętność ziewania z zasłoniętymi ustami

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Własny samochód

Post autor: agnieszka354 »

A w jaki sposób dbacie o swoje samochody? Ja co jakiś czas oddaję do spa purebrothers/pl/ gdzie kompleksowo go czyszczą. Za każdym razem auto wygląda jakby wyjechało prosto z salonu.