Jaki antywirus na androida?

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 94
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Jaki antywirus na androida?

Post autor: rooty »

Hej! Tak jak w temacie... Ostatnio sporo zastanawiam się nad antywirusem w swoim telefonie, ponieważ aktualnie jest sporo syfu w internecie i chciałbym się zabezpieczyć przed wszelkimi wirusami. Szczególnie, że często używam telefonu w pracy i wolałbym, żeby żadne dane z niego nie wyciekły. Macie jakieś propozycje? Dzisiaj przeszukując internet wpadłem na tą stronę https://www.kaspersky.pl/android-security . Co o niej sądzicie?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Jaki antywirus na androida?

Post autor: walicja »

To jest bardzo dobre pytanie. Bo jednak teraz bardzo często używamy telefonów i to do wszystkiego. To też taki dobry antywirus nam się przyda. A że szukałam bliższych informacji w interencie to przy okazji znalazłam taki telefon magazyn.ceneo/pl/artykuly/xiaomi-poco-x3-nfc-specyfikacja który praktycznie wszystko już w sobie ma. Także kto wie może zdecyduję się na zakup takiego lepszej generacji telefonu

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Jaki antywirus na androida?

Post autor: dorka4 »

Wiele zależy od tego jaki macie budżet. Wiele ciekawych i praktycznych propozycji na pewno znajdziecie tutaj marken/com/pl/produkty/antywirus-na-telefon/ . Warto się tam na spokojnie rozejrzeć i wybrać rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Należy bowiem chronić każde urządzenie, które ma dostęp do internetu, aby nie doszło do kradzieży naszych danych.