Laptop

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Laptop

Post autor: kasiunia »

Właśnie laptop czy komputer stacjonarny .Ja osobiści jestem zwolenniczką komputera stacjonarnego, bo nie potrzebuję mobilności w tym zakresie. Mój mąż zaś zdecydowanie optuje za laptopami - taka praca. Dzięki dostępowi do części zamiennych - w tym części do laptopów - gsm.quadra-net/pl/czesci-laptop,98,0.html , sam potrafi naprawić drobne usterki oraz wymienić część w laptopie. To całkiem spore oszczędności.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Laptop

Post autor: lunko »

Co do laptopa to ja się zdecydowałem na zakup macbooka. Zadowolony jestem z niego bo działa wydajnie i szybko, tutaj zoneweb/pl/zepsuty-macbook-i-co-dalej-naprawa-czy-wymiana/ właśnie też czytam co mam robić w razie jakiejś większej awarii. Oddam go na serwis bo nie ma sensu zwracać od razu.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Laptop

Post autor: mirka00 »

Laptop potrzebuje dużo mniej wyposażenia, niż komputer, ale też nie jest tak wygodny. Bo można przecież rozsiąść się w fotelu i na przykład grać z odpowiednim sprzętem, takim digi-store/pl/kategoria-dla-graczy-klawiatury , a laptop jednak nie ma często takiej mocy i wydajności. A co sądzicie o tych zestawach gamingowych?

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Laptop

Post autor: marysia »

Słuchajcie, a nie lepiej będzie jak skorzystacie ze strony webinet/pl na której to znajdują się rankingi laptopów? Moim zdaniem, to najlepsza opcja. Tym bardziej że teraz jest tak dużo modeli, funkcji itd, że nie znając się - ciężko coś wybrać.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Laptop

Post autor: kasiunia »

lekkie i wydajne laptopy z rodziny Swift X to jedne z nowości które – podczas trwających w Las Vegas targów technologicznych CES 2022 – zaprezentowała firma Acer. Jakie laptopy do firmy będą najlepsze ? To bardzo wydajne urządzenia , które zaspokoją nawet najbardziej wymagających użytkowników i wyposażone są w najnowszy system windows 11. To sprzęt dla wymagających.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Laptop

Post autor: karamba »

W sumie mam spory problem z budowaniem relacji z klientami , a to przez niedziałający sprzęt. Muszę go wymienić, ale to nie będzie takie proste, ponieważ nie orientowałam się w tym od dawna. Wiem na pewno, że takie kredytywroclaw/com/oszczednosci-w-firmie/ oszczędności mi się przydadzą i do tego nowy laptop.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Laptop

Post autor: tamara »

Czasem lepiej po prostu kupić inny laptop bo naprawa może się zwyczajnie nie opłacać. Moim zdaniem komputer poleasingowy to świetna opcja bo taki komputer to dużo mniejszy wydatek. Widziałam tutaj świetne komputery do grafiki: at-outlet/pl/komputery-do-grafiki .

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Laptop

Post autor: rusinka »

Laptop to zawsze jest fajne rozwiązanie do domu czy nawet do biura także warto tutaj postawić na jakiś nowoczesny sprzęt. Ja ostatnio się rozglądałam za czymś ciekawym i trafiłam na https://tonatuszu.pl/kategoria-produktu/ogolna/laptopy/. Kilka fajnych modeli tam mają i teraz ciężko mi się na cokolwiek zdecydować.

Awatar użytkownika
Migotka89
Posty: 6
Rejestracja: śr gru 07, 2022 8:50 pm

Re: Laptop

Post autor: Migotka89 »

Laptop to podstawa! U mnie przydaje się on na studiach.
Kiedy człowiek boi się coś zrobić, wtedy wie, że żyje. Ale kiedy człowiek nie robi czegoś, tylko dlatego, że się boi, to wtedy jest martwy.

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Laptop

Post autor: Molly »

To prawda, że laptop się przyda. I nie jest to tani sprzęt więc warto o niego odpowiednio zadbać. Stylowym i funkcjonalnym rozwiązaniem są standy na laptopa. Oakywood ma takie w ofercie. Tutaj https://oakywood.shop/pl-pl/products/du ... ptop-stand namiar. Estetyczne i praktyczne.