Wypożyczalnia samochodów

Molly
Posty: 145
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: Molly »

Nie każdego stać na auto. A do tego taki wynajem może być bardzo opłacalny. Szczególnie jeśli decydujemy się na dłuższe wypożyczenie. Popatrz na przykład tu ddpartner/com/pl/wynajem-srednioterminowy - to wypożyczalnia DD Partner z południa Polski i ich oferta wynajmu średnioterminowego. Jak widać wiąże się z tym wiele korzyści.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: łobuziak »

Ja znalazłem taka ofertę tu gptruck/pl/pl/ Można nie tylko wypożyczyć samochody komunalne na czas nieokreślony. Ale też kupić samochód używany lub nowy. Pojazdy pochodzą zarówno z rynku krajowego, jak i z zagranicy. Mają w ofercie min śmieciarki, wywtotki, piaskarki itp.

lunko
Posty: 761
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: lunko »

A do samochodów to jakie polecacie mieć ubezpieczenie? Znacie dobrego ubezpieczyciela? Tutaj beesafe/pl/ jak zaglądałem to widziałem że składkę niską mi proponują, na takiej mi zależy więc może ich bym wybrał? Znacie ich już?

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wypożyczalnia samochodów

Post autor: marysia »

Generalnie to jeśli prowadzicie własną firmę, warto zadbać o odpowiednią flotę samochodów dla pracowników terenerowych, ale nie tylko. Nie wiem czy już się za czymś rozglądaliście, czy nie? Ja postawiłam na ofertę flota.skodacentrumpoznan/pl/ i moim zdaniem, jest strzałem w dziesiątkę. Firma oferuje bardzo dobre warunki.