Trening po porodzie

Awatar użytkownika
Tobi74
Posty: 77
Rejestracja: czw cze 06, 2019 11:14 am

Trening po porodzie

Post autor: Tobi74 »

Jak szybko po porodzie można wrócić do treningów? Co można bezpiecznie ćwiczyć? Mamuśki wypowiedzcie się :D
Tak oto dążymy naprzód, kierując łodzie pod prąd, który nieustannie znosi nas w przeszłość.

pogoda
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 31, 2020 1:02 am

Re: Trening po porodzie

Post autor: pogoda »

To wszystko zależy od tego po jakim porodzie jesteś bo przypuszczam że po naturalnym można bardzo szybko wrócić , po cesarce już nie tak szybko iż rana po cięciu musi się zrosnąć ale wiadomo najlepiej zapytać o to swojego ginekologa. Ja w sumie nie mogłam za szybko wrócić iż byłam po cesarce ale od razu przeszłam na odpowiednią dietę ranozebrano/pl/blog/post/dieta_po_porodzie/ , wiadomo że na początku cokolwiek zjemy mamy dylemat czy to wolno czy nie wolno ale artykuł właśnie ten rozwiał mi wiele wątpliwości.

Tati17
Posty: 11
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 3:38 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: Tati17 »

Jeśli ciekawi Ciebie właśnie ten temat to obligatoryjnie zobacz ten materiał. Z autopsji wiem, że przeczytasz tutaj wszystkie najaktualniejsze dane. Najmocniej polecam - diabetycznadieta/pl .

marlena
Posty: 48
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:40 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: marlena »

Tutaj chyba ginekolog może powiedzieć od kiedy zacząć ćwiczenia. Na początek jak pozwoli może warto kupić sobie bierznię do domu, po co sie od razu forsować ćwiczeniami. O bierzni warto poczytać która wybrać magazyn.ceneo/pl/artykuly/bieznia-do-domu Bo poczytałam kilka poradników w necie i wiem mniej więcej na co powiannam patrzec jeśli chodzi o sprawy techniczne, ale oczywiście utknęłam w martwym punkcie.

Awatar użytkownika
rooty
Posty: 93
Rejestracja: pn maja 06, 2019 12:14 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: rooty »

A czy ktoś z was może wie, gdzie uda mi się zamówić sportowy biustonosz? Moja żona zamierza zacząć ćwiczyć i szuka czegoś naprawdę porządnego. W internecie wczoraj trafiłem na tą ofertę https://www.lejdi.pl/k439,bielizna-bius ... rtowy.html . Może ktoś z was miał styczność z tym sklepem? Warto się na niego zdecydować?
To, czy czarny kot sprowadza nieszczęście, zależy głównie od tego, czy jest się człowiekiem, czy myszą...

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: dorka4 »

Nie wiem czy wiecie, ale tutaj senseipro/pl można zakupić różnego rodzaju akcesoria do ćwiczeń. Między innymi znajdziecie tam paraletki czy gumy do ćwiczeń. Warto się tam kompleksowo zaopatrzyć. Ważne jest to, aby regularnie ćwiczyć, bo dzięki temu można nie tylko pozbyć się nadmiaru kilogramów, ale również zadbać i swoje ciało. Warto zawsze stawiać na aktywny wypoczynek.

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: armonia »

Chyba większość się ze mną zgodzi że odchudzanie to nie tylko dieta, ale też wysiłek fizyczny. Można sobie do domu kupić sprzęt marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Bieznie-1023.html i wtedy na pewno będzie większa motywacja do ćwiczeń. Grunt to systematyczność, a efekty będą

Awatar użytkownika
Raknor
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:37 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: Raknor »

Myślę, że taki trening naprawdę dobrze zrobi każdej mamie. W internecie jest dużo propozycji ćwiczeń.
Są pewne rzeczy, których nie odzyskamy za żadną cenę.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: patriss »

Lepiej się nie forsuj i tak naprawdę spokojnie uderz w to, co masz robić. Bo jak ćwiczyłaś do porodu, to potem możesz, ale delikatnie, żeby nie obciążąć ciała. Ale to lekarz CI więcej powie. Ja się na razie zaznajamiam z dietą dzięki takim dietly/pl/blog/pomyslowe-dania-ze-straczkami-przepisy wpisom. Mam nadzieję, że do zimy schudnę przyszłej ;) .

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Trening po porodzie

Post autor: marysia »

Nie ma co przesadzać z tymi treningami. Ciało kobiety po porodzie jest wystarczająco obciążone, żeby dodatkowo męczyć je treningami. Lepiej zacząć od spacerów i diety. A co do diety, to ze swojej strony szczerze mogę polecić cateromarket Sama korzystam regularnie z ich usług, mimo że nie jestem po porodzie. To właśnie z nimi udało mi się zrzucić zbędne kilogramy.