Wakacje

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Wakacje

Post autor: kasjuszka »

Jeśli nie macie jeszcze sprecyzowanych planów wakacyjnych, to ja moge z czystym sumieniem polecic tripholiday/pl/wakacje/ :) Znajdziecie bez watpienia kilka ciekawych ofert, z ktorych na pewno coś wybierzecie

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Wakacje

Post autor: iriss »

A kto z was podróżuje również kamperem, taka jak ja? Fajnie, taka podróż ma swoje plusy, ma swój urok. A przy okazji jeszcze zapytam o coś - czy tutaj intercamp/pl/pl/c/Przedsionki-do-przyczep-kempingowych/1456 kupowaliście może przedsionek do przyczepy? Czy jest on stabilny i mocny? Warto go kupić?

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 474
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Re: Wakacje

Post autor: Perseuko »

Na ferie planuję udać się do szczyrku - najbardziej interesuje mnie hotel, który posiada spa. Co myślicie o hotelu https://hotelskalite.pl/spa-wellness-in-szczyrk, czy ktoś kiedyś wynajmował tutaj pokój i mógłby się wypowiedzieć na ten temat? Czy spa, które tutaj się znajduje jest komfortowe?
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wakacje

Post autor: kasiunia »

Mamy dość niespokojne czasy ale jednak staramy się normalnie myśleć, także o wakacjach .W końcu trzeba myśleć pozytywnie a do takich tematów z pewnością należy wakacyjny wypoczynek. Przygotowując się zatem do wyjazdu na ferie w Alpy mąż zadbał już o cały sprzęt narciarski ja natomiast uzupełniam naszą garderobę . Ostatnio okazyjnie kupiłam taki oto sweterek - dstreet/pl/product-pol-39818-Sweter-damski-CAPRI-ecru-Dstreet-MY1477.html .W końcu urlop w Austrii to nie tylko szusowanie na nartach.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Wakacje

Post autor: paulinajacka »

Jeśli planujecie wybrać się na wakacje z dziećmi w góry to warto do tego odpowiednio przygotować. Na stronie dzieciecyswiat/com/pl/blog/wakacje-w-gorach-z-dziecmi-jak-zorganizowac-udany-urlop znajdziecie mnóstwo ciekawych i wartościowych informacji, dzięki którym wyjazd nawet z maluchami będzie udany. Najważniejsze to dobrać np. trudność trasy do wieku i możliwości dzieci. W okolicy dobrze jakby były atrakcje, które przy okazji można zwiedzić.
paulina modra

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wakacje

Post autor: marysia »

W Polsce też można spędzić wakacje i przy tym super odpocząć. Nawet o transport nie musicie się martwić i zwiazane z nim wysokie ceny, bo wypożyczalnia samochodów Warszawa ma mega ofertę. My na takie rodzinne wyjazdy zawsze korzystamy z Comfortcar,

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Wakacje

Post autor: arabica »

Na pewno warto byłoby kupić sobie walizkę podróżną, ale taką lepszą. Bo w ten sposób dużo wygodniej będzie wam się podróżowało. Ja chociażby tutaj sklep.solier/pl/pol_m_Walizki-podrozne-779.html planuję coś zakupić dla siebie, bo mają tam najróżniejsze modele walizek. No i co ważne są to solidne walizki.

farah557
Posty: 130
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wakacje

Post autor: farah557 »

Fajnym miejscem na urlop, nawet z dziećmi, jest hotel tcchotel/pl/atrakcje/sciezki-rowerowe-i-wypozyczalnia-rowerow. W pobliżu jest wiele ciekawych ścieżek rowerowych, a hotel umożliwia wypożyczenie rowerów.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Wakacje

Post autor: lola »

W podróż warto wybrać się z tą firmą sunsara/pl/ Jeśli fascynują cię dalekie wyprawy w grupie i odkrywanie nowych miejsce to ta oferta na pewno ci się spodoba. Ja chcę wybrać się na Malediwy z tą firmą.

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Wakacje

Post autor: arabica »

A czy ktoś z was może kojarzy firmę sklep.solier/pl/pol_m_Walizki-podrozne-779.html ? Czy kupowaliście tam może walizki podróżne lub inne rzeczy? Ja właśnie zastanawiam się nad tym czy nie kupić tam czegoś dla siebie, ponieważ maja walicha jest już stara i zniszczona. Obawiam się, że jak wyruszę z nią w podróż, to wszystko mi się rozsypie.