Buty do biegania

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Buty do biegania

Post autor: agnieszka354 »

Jeśli szukalibyście obuwia do biegania to polecam przejrzeć model obuwia pepegi.eu/product-pol-5246-Buty-Asics-Gel-Blade-4.html, które super sprawdzi się do codziennej aktywności. Skutecznie ochrania kostkę i cały staw skokowy.

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Buty do biegania

Post autor: Molly »

Jeśli biegasz wyczynowo to faktycznie trzeba pomyśleć o czymś dedykowanym. Ale jeśli biegasz hobbystycznie - to wystarczą zwykle sneakersy. Jest spory wybór takiego obuwia. Zwłaszcza w dobrych hurtowniach. Tutaj agarex.eu/ masz taką, gdzie dostępnych jest wiele marek. Znajdziesz modele damskie, męskie i dziecięce. Rzuć okiem.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Buty do biegania

Post autor: kasjuszka »

A czy sluchacie muzyki w trakcie biegania? Ja sobie zamowilam z audictusa :) maja fajny wybór i dobrej jakosci dzwiek

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Buty do biegania

Post autor: marysia »

Poza ciuchami, obuwiem itd warto zadbać także o wspomaganie organizmu. I tutaj świetnym wyborem będą garniery. Gdybyście nie wiedzieli które wybrac, czym się sugerować itd, to zawsze możecie sprawdzić aktualny ranking na stronie newgym/pl/najlepszy-gainer-sfd/ Bardzo rzetelna wiedza w jednym miejscu, także polecam :)

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Buty do biegania

Post autor: Lucy »

Ja i mój partner cenimy sobie wygodę, dlatego często wybieramy buty sportowe, a na co dzień chodzimy w trampkach. Bardzo duży wybór butów męskich jest w tym sklepie panpablo/pl/pol_m_Mezczyzna_Buty_Trampki-200.html . Polecam wszystkim ich sprawdzić, bo ceny są na każdą kieszeń, a jakość jest bardzo dobra. W ich ofercie są też znane marki, więc na pewno każdy mężczyzna znajdzie coś dla siebie.