Jak znaleźć sobie hobby?

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: kasiunia »

Jak znaleźć sobie hobby ? To proste .Zastanów się co sprawia ci największą przyjemność , poza pracą i zacznij to robić. Tak właśnie zorientowałam się ,że bardzo lubimy z mężem piesze wędrówki górskie. Mąż innym sposobem zaczął wędkować. Po prostu, pojechał raz z kolegami nad wodę i tak się zaczęła jego przygoda z wędkarstwem. Ostatnio sprecyzowali swoje zainteresowania w tym zakresie - zaczęli zasadzać się na szczupaka. Jak to zrobić? - wiele interesujących informacji znaleźli na stronie ich sklepu - corona-fishing/pl/artykuly/zestaw-na-szczupaka/ .To nie jest prosta ryba by ją złapać, trzeba się odpowiednio przygotować.

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: Sanfiko »

Jeżeli interesujesz się jeździectwem to powinienieś zerknac tutaj cheval/pl/ . Mają w tym sklepie wszystko co jest tylko potrzebne do takiej jazdy konno i najważniejsze , ze w przystepnych cenach.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: lunko »

Musisz po prostu pomyśleć nad tym co lubisz i próbować nowych rzeczy. W ten sposób na pewno znajdziesz sobie hobby. Ja uwielbiam wędkować. Wcześniej w niezbędny sprzęt zaopatrywałem się stacjonarnie, ale odkąd znalazłem ofertę: e-sas/pl/wedkarstwo-i-turystyka wszystko kupować będę wyłącznie tutaj, bo ceny są dużo atrakcyjniejsze.

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: łobuziak »

Moja żona interesuje się wróżbami, przepowiedniami. Muszę przyznać że i mnie ten temat wciągnął. Zaczełem szperać w necie i trafiłem na taka stronę jasnowidz.net/ Tu znalazłem informacje o jasnowidzu, który ma duże doświadczenie i może pochwalić się 99% trafnych porad. Mag Magnus właśnie debiutuje w necie. Odpowiada na konkretnie postawione pytania. Co mnie zaskoczyło, ze nie potrzebuje dodatkowych informacji na temat osoby której udziela porady. Jak znam życie moja żona z tej możliwości skorzysta.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: gbasia1 »

Swoje hobby odkryłam stosunkowo niedawno. W szkole zawsze lubiłam uczyć się języków obcych, dlatego zapisałam się na zajęcia do profi-lingua/pl/. To świetna szkoła językowa, która oferuje kursy dla każdego. Obecnie uczę się angielskiego i bardzo dobrze mi idzie. Zajęcia są interesujące, a lektor doświadczony.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: kasjuszka »

Ja od jakiegoś czasu regularnie jezdze na rowerze :) Jesli ktos z was tez preferuje taki blad, to warto sobie moze zakupic smycze odblaskowe do kluczy odblaski.net/pl/kategoria-produktu/smycze-odblaskowe/ :) takie odblaski swietnie sie sprawdzaja, nawet jakby nam te klucze gdzies upadly, to wtedy latwiej je znalezc

Lucy
Posty: 47
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: Lucy »

Każdy lubi coś innego, ale wiele osób teraz chwali DIY. Dużo się o tym mówi, bo w sumie są różne korzyści. Można odkryć w sobie talent artystyczny, udekorować mieszkanie, a przy okazji dobrze się przy tym bawić. Widziałam, że takie materiały można zamówić na Dekolo/pl. Mają dosłownie wszystko, od koralików po sztuczne kwiaty.

marysia
Posty: 385
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: marysia »

Hobby to naprawdę kwestia indywidualna. Musisz próbowac wszystkie - i sam zobaczyć, co najbardziej ci odpowiada. Ja na pewno mogę polecić stronę naszycie/pl z rankingami maszyn do szycia, jeżeli interesuje cię szycie ubrań, dodatków czy czegokolwiek :)

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: sprytna »

A może warto zacząć czytać książki. Może ta was zainteresuje ta taniaksiazka/pl/dobrostan-o-szczesliwym-bogatym-i-spelnionym-zyciu-agnieszka-maciag-p-1520408.html To bardzo mądra książka, pokazuje rzeczy oczywiste, ale inaczej. Warto po nią sięgnąć.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Jak znaleźć sobie hobby?

Post autor: lunko »

Każdy spędza swój czas wolny w taki sposób, w jaki tylko mu się to podoba. Ja uwielbiam gry online za darmo - gram w nie codziennie.