Wyjazd na weekend

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: iriss »

I jak tam macie plany na wakacje? Już coś zarezerwowaliście? Ja właśnie szukam Hotel na Kaszubach, bo właśnie w tym rejonie planuje w tym roku gości się... W internecie znalazłam już fajne propozycje atrakcji, także jest tam co robić... Na pewno nie będę się nudzić...

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Arkadiusz1 »

Dobrze, że teraz coraz więcej osób jest świadomych tego, że taki wyjazd może być ogromnym wsparciem dla Waszej psychiki. Właśnie dlatego może pomyślicie o tym, by spędzić wielkanoc nad morzem? Jeśli jest to dla Was interesujące, to powinniście wziąć pod uwagę takie domki jak herbalsglamping.eu/rodzinnie-w-wielkanoc To rewelacyjna opcja, pomyślcie nad tym.
Tekst sponsorowany

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: lunko »

Na weekend ja lubię wyjazdy i z moją partnerką często się gdzieś wybieramy. Jak nie mamy pomysłu na następny wyjazd to tutaj worldwideracewalking/com/ zaglądamy na blog który mi polecił znajomy. Znajdziecie na nim wiele relacji które będą fajną inspiracją do kolejnej podróży.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: farah557 »

Fajnym pomysłem na weekendowy wypad we dwoje jest weekend w spa :) sama planuję taki wyjazd z mężem do spa w tym ośrodku grandchotowa/pl/spa/.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: marysia »

Jeśli wyjeżdzacie, to jaki środek transportu wybieracie? Ja zastanawiam się, czy nie najlepiej będzie jak zdecyduję się na wypożyczalnia samochodów Warszawa na urlop w przyszłym tygodniu. Pamiętam, że już kiedyś kozrystałam z ich usług i byłam mile zaskoczona.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: lunko »

My planujemy pojechać zimą na narty i właśnie szukam odpowiedniego rozwiązania, co konkretnie ze sobą zabrać i jak się przygotować. Myślę, że ciekawych wskazówek mogę szukać na stronie aktywnastrefa/pl/jak-przygotowac-sie-na-narty/ , bo tutaj wszystko zostało bardzo fajnie opisane.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: sprytna »

Na weekend warto wybrać się do Rozewia - zobaczcie tu motylarnia-rozewie/pl/ Motylarnia to bajkowy ogród gdzie nad głowami lataja egzotyczne motyle. Może je dotknąć, jeśli siadą ci na ramieniu czy na kwiatku. Panuje tu mikroklimat, dlatego ubierać sie należy lekko. Warto też zabarć sobą aparat fotograficzny.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kasiunia »

Mieszkamy dość blisko Beskidu Żywieckiego więc właśnie tam wyjeżdżamy najczęściej.Każdy weekend staramy się spędzić wspólnie na wycieczkach w górach Beskidu Żywieckiego .Wyjeżdżamy tam najczęściej całą rodziną bo jest to czas kiedy możemy być razem. Naw wyjazd zabieramy z sobą zawsze jakiś prowiant oraz jakieś słodycze - oczywiście polskie słodycze , bo te nam smakują najbardziej.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kasjuszka »

Nie wiem jak u was,ale mi to się marzą kempingi Włochy :) piekny kraj, mnóstwo urokliwych i ładnych miejsc , ktore naprawde warto zwiedzic :)

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kasiunia »

Dziękuję za wiele przydatnych informacji. pozdrawiam.