Wyjazd na weekend

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kasiunia »

Jak już wcześniej wspomniałam mieszkamy dość blisko Beskidów - więc jeśli tylko czas pozwoli wyjeżdżamy na piesze wędrówki. Przejazd w góry to około 1 godzina więc wychodząc z domu zabieramy zawsze z sobą kawę i małą przekąskę. Taki termiczny kubek na kawę - aledobre/pl/8471,Termiczny_kubek_samochodowy_rozowy_poj_0_5_litra_Adventure_Sagaform.html - to obowiązkowe wyposażenie naszej kuchni i przydatna rzecz w samochodzie na krótkie przejazdy. Czasami do takich kubków robimy sobie kawę na stacjach benzynowych. Polecam każdemu.

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Lejdi »

Jeśli chodzi o wyjazd na wekend, czy odpowiedź na pytanie gdzie na ferie zimowe z dziećmi warto wyjechać, to moja propozycja to - polskie góry. A konkretniej - to okolice Karpacza. Oprócz pięknych tras, z ciekawymi widokami i prostszymi niż w Tatrach, można również pojechać do sztolni, do muzeum czy na jeden z wielu zamków z okolicy.

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: marysia »

Ja polecam Sudety. Naprawdę piękny kierunek :) Mam nawet do polecenia noclegi w pensjonacie Międzygórze slonecznawilla.eu/ Urokliwe miejsce. Znajduje się tutaj również restauracja, więc o posiłki nie musicie się martwić.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kasiunia »

Weekendowe wyjazdy mogą być na prawdę bardzo interesujące. Szybki wyjazd w piątek realizacja wcześniej założonego programu i powrót (chyba ,że lubicie spontan i wyjeżdżacie na żywioł) - tak też lubię. Do wyjazdów staramy się na bieżąco przygotowywać. Zawsze trzeba mieć ciuchy na każdą okazję bo nigdy nie wiadomo czy zechcemy jechać w czerwcu czy listopadzie. Na przykład ostatnio za radą tego bloga - mjakmarcinek/pl/ , kupiłam sobie damski sweterek, który bardzo się przydał.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: farah557 »

Wyjazd na weekend zdecydowanie łatwiej jest zaplanować, niż długi, kilkutygodniowy urlop. Z moją przyjaciółką niedługo jedziemy na weekend do spa. korzystamy z tej oferty bristolbusko/pl/oferta/przyjaciolki-w-spa. Przez trzy dni będziemy chodzić na masaże, pić winko i wypoczywać :)

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: lola »

Zobacz sobie noclegi bory tucholskie. To piekne, spokojnie miejsce! My bylismy tam już dwa razy i na pewno znowu wrócimy! Można tam odpocząć, odciąć się od świata i pobyć w swoim tworzystwie.

tutsi
Posty: 115
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: tutsi »

na dłuższe wakacje wyjeżdżamy zwykle za granicę ale na takie weekendowe wypady szukam zwykle czegoś fajnego w Polsce. Ostatnio odkryłam świetne apartamenty Stara Morawa w górach apartamentystaramorawa/pl/. Ekstra baza wypadowa do wycieczek górskich. Na miejscu warunki super, przestronne i zadbane pokoje, możliwość zamówienia na miejscu śniadania i obiadu ( kuchnia bardzo smaczna).

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: kasiunia »

Nawet krótki wypad weekendowy może okazać siędla nas problemem jeśli się do niego odpowiednio nie przygotujemy. Wieczory mogą być już chłodne więc trzeba zaopatrzyć się w jakieś cieplejsze odzienie.Kupiłam więc sobie cały komplet dresowy a mężowi takie oto spodnie - dstreet/pl/product-pol-35855-Spodnie-meskie-jeansowe-typu-bojowki-czarne-Dstreet-UX3272.html .To jeansowe spodnie typu bojówki, bardzo uniwersalne i wygodne. pozdrawiam.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: tamara »

A czy słyszeliście o parku rozrywki Zatorland? Ten park rozrywki znajduje się w Zatorze w województwie małopolskim. To świetne miejsce - znajdziecie tam przede wszystkim największy park ruchomych dinozaurów w Europie, a w nim ogromnego T-Rexa oraz gigantycznego Argentynozaura :) Oczywiście to nie wszystko - atrakcji jest wiele, między innymi także bardzo interesujący park mitologii oraz park owadów. O wszystkich tych atrakcjach poczytacie sobie tutaj: zatorland/pl/ .

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: lunko »

Jeśli chcecie, to o całym sprzęcie narciarskim fajny wpis można znaleźć na stronie https://rzucijedz.pl/poradniki/co-musis ... m-na-narty , więc z niego dokładnie dowiedzie się, co wybierać i co najbardziej na takim wyjeździe będzie Wam potrzebne.