Wyjazd na weekend

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Wyjazd na weekend

Post autor: Sanfiko »

Teraz gdy jeszcze mamy możliwość wyjazdów, to chciałabym się dowiedzieć gdzie wybieracie się na weekendy. Bo mi udało się znaleźć taki nocleg willazagorze/pl/pl/hotel-okolice-Warszawy---Sulejowek-noclegi-pod-Warszawa.html pod Warszawą i chyba wybierzemy się tam jeszcze w tym miesiącu.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: dorka4 »

Myślę, że jest to idealne rozwiązanie. Nie ma się co zastanawiać. Tutaj hotelstbruno/pl/bon-turystyczny sobie zerknijcie. Jeśli macie bon turystyczny, to można go tam wykorzystać. Warto od czasu do czasu zabrać całą rodzinę na dłuższy czy krótszy wypoczynek. Pomyślcie koniecznie o tym. Można w ten sposób zrelaksować się i zapomnieć o codziennych problemach.

Wojciech125
Posty: 2
Rejestracja: sob lis 14, 2020 11:36 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Wojciech125 »

Warto od czasu do czasu wyjechać gdzieś bez dzieci, aby się zrelaksować i odstresować. Myślę, że każdy z nas przyda się taki reset. Jeśli macie jakiś ciekawy pomysł na weekend we dwoje to warto go zrealizować. Dzieci w tym czasie można podrzuć do rodziny czy znajomych. Pomyślcie o tym. Każdy z nas ma przecież prawo do wypoczynku i chwili zapomnienia.

Prywatka
Posty: 32
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:28 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Prywatka »

Ja od dziecka uwielbiam jazdę konną,teraz,udało mi się zaszczepić tę miłość do koni moim córkom,dlatego też poszukując miejsca na weekendowy wypoczynek,wybrałabym takie,w którym można poobcować z końmi,naturą,można trochę popracować w stajni, popodglądać przyrodę.To właśnie na łonie natury,wśród zwierząt najlepiej wypoczywam.Oczywiście chcąc jeździć konno trzeba mieć przy sobie odpowiednią odzież,a w tym może pomóc sklep Horse-Trade.Oferują toczki,buty,bryczesy,ale też lonża dla konia ,derki czy ochraniacze.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Olina »

Jeśli chodzi o hotel bory tucholskie to nie musisz martwić się o bezpieczeństwo. Personel szczególnie chroni swoich gości pod względem zdrowotnym. Są stworzone idealne warunki do takiej właśnie sytuacji. Właśnie planujemy się tam w weekend wybrać z rodzinką i spędzić przyjemnie wspólny czas. Może też skorzystasz z bogatej oferty hotelu?

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: farah557 »

Może nie akurat teraz, tylko w cieplejszym okresie, ale fajnym pomysłem na weekendowy wypad może być wyjazd nad jezioro. Można tam aktywnie wypocząć, chociażby spędzając czas na desce, czy w kajaku. Każdy amator aktywności w wodzie doceni dobrej jakości buty neoprenowe. Ja osobiście polecam te z tego sklepu easy-surfshop/pl/do/item/N-ONL-2065-3999/ONEILL-Buty-neoprenowe-5mm-with-zipper-BLACK#sub-ONL-3999-002-8. Mam już je parę lat, są intensywnie użytkowane, a nie noszą śladów zużycia.

akacja56
Posty: 24
Rejestracja: pn paź 19, 2020 5:02 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: akacja56 »

Na taki wyjazd na weekend przyda się na pewno saszetki męskie na ramię lub w przypadku kobiet damska. Moim zdaniem warto czasem coś praktycznego na taką podróż wybrać, bo w takiej saszetce pomieścimy najważniejsze rzeczy bezpiecznie trzymając przy sobie.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: karamba »

Nie raz, nie dwa sprawdzałam noclegi karpacz i jechaliśmy w dane miejsce, ale teraz to nie można było się ruszać. Nawet nie wiecie, jak mi tego brakowało wszystkiego. W końcu ile można siedzieć w domu i patrzeć na te same ściany? Co prawda przeprowadzaliśmy się w trakcie pandemii, ale to i tak nudzi. Może coś zaplanujemy.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Paulina »

Jeśli chodzi o weekendy w wakacje, to my z mężem często wyjeżdżamy na ryby ;) Niesamowicie nas to relaksuje ;) Ostatnio nawet kupiliśmy sobie nawzajem prawdziwe wędkarskie stroje w sklepie internetowym corona-fishing/pl/Katalog,produktow/Odziez_wedkarska_i_akcesoria/17. A czy ktoś z Was również lubi łowić ryby?

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Wyjazd na weekend

Post autor: Arkadiusz1 »

Fajna sprawa :) Jeśli zastanawiacie się, gdzie warto byłoby się wybrać w tym roku, to ja na pewno polecam Wam nasze polskie morze. Wiele osób bardzo bagetelizuje to, jak pięknie można tam wypocząć. Właśnie dlatego koniecznie zajrzyjcie do herbalsglamping.eu/ i sprawdźcie sobie te domki blisko morza. Ja czuję, że w nich najlepiej wypoczniecie, dlatego też jeśli tylko macie taką możliwość, to śmiało się tam wybierzcie. Warto podejść do tego tematu na poważnie, bo taki weekend może dać Wam mnóstwo wytchnienia po ciężkiej pracy :)
Tekst sponsorowany