Treningi w basenie

Tadek
Posty: 19
Rejestracja: czw paź 08, 2020 6:27 pm

Treningi w basenie

Post autor: Tadek »

Od lat trenuję pływanie i obserwując sytuację na świecie zastanawiam się nad instalacją takiego z przeciwprądem basenispa/pl/kategoria-produktu/swimspa/, bo trochę się boję, że wszystko znowu zamkną. Czy korzystaliście z takiego basenu? Macie jakieś opinie?

Lucy
Posty: 46
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:44 pm

Re: Treningi w basenie

Post autor: Lucy »

Jeśli planujesz uprawianie jakiegokolwiek sportu, to najpierw warto najpierw postawić na przygotowanie motoryczne. Taki trening jest u nich wswietnejformie/pl/przygotowanie-motoryczne-wroclaw/ . Trener najpierw dokonuje głębokiej analizy treningu, a później następują ćwiczenia itp. Jest to skierowane właśnie do osób, które zawodowo uprawiają sport.

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Treningi w basenie

Post autor: patriss »

Ja lubię właśnie takie ćwiczenia i bardzo ubolewam, że wszystko się dziś zamyka i otwiera. No, ale nie ma tego złego, skoro już tu hydropool/pl/ile-kosztuje-jacuzzi-i-przydomowy-basen-poznaj-symulacje-dziennych-kosztow/ z mężem czytamy, jak kosztowo wychodzi nam własny basenik. Nie mówię, że zaraz będę budowała, ale kto wie, może w przyszłości...

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Treningi w basenie

Post autor: gbasia1 »

Zgadzam się z poprzednim komentarzem że warto się wybrać na trening motoryczny poprawiacie szybkość sprawność siłę i zmniejszacie ryzyko kontuzji. Ja już nie pływam, przerzuciłam się na kolarstwo wiec pod tym kątem byłam na takim treningu u pana Remigiusza Rzepki on w klinice enel sport na Łazienkowskiej przyjmuje. Super specjalista i super facet :)

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Treningi w basenie

Post autor: farah557 »

Trenując w wodzie trzeba zadbać o odpowiedni ubiór, najlepiej wykonany z pianki neoprenowej wysokiej jakości. Odzież wykonaną z tego materiału można kupić często na promocjach w tym sklepie sportowym https://easy-surfshop.pl/.

lunko
Posty: 748
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Treningi w basenie

Post autor: lunko »

Treningi na basenie ja dobrze znam bo wiele lat pływałem i brałem udział w zawodach. Teraz tylko obstawiam w zakładach bukmacherskich takie zawody, tutaj https://www.iforbet.pl/ macie stronę na której można. Wygrane są od czasu do czasu, trzeba być dobrze rozeznanym w branży.