Wakacje z dzieciakami

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Wakacje z dzieciakami

Post autor: farah557 »

Hej, szukam fajnego hotelu, w którym będę mogła spędzić wakacje z dziećmi. Zależy mi, by na terenie ośrodka dostępne były ciekawe atrakcje dla najmłodszych. Znalazłam w sieci ofertę hotelu bristolbusko/pl/ i wydaje się interesująca. A Wy, gdzie polecacie jechać na urlop?

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: lola »

My akurat w tym roku nie wyjeżdżamy z dzieciakami. One jada na obóz harcerski a my chyba wybierzemy się do bory tucholskie browar na kilka dni. Przyda nam się taki odpoczynek z dala od domu i wszystkich obowiązków. Spędzimy razem czas, naładujemy baterie i wrócimy do codzienności :)

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: kasiunia »

Wakacje to moment, kiedy mamy najwięcej czasu by spędzić go właśnie z dziećmi. Na co dzień zbyt mocno pochłaniają nas obowiązki zawodowe, więc podczas wakacji chcemy maksymalnie poświęcić czas rodzinie i dzieciom. Nie wyobrażamy sobie wakacji bez morza i słońca wiec takie koce na plaże to w zasadzie niezbędny ekwipunek. Warto tez pomyśleć o parasolu przeciwsłonecznym, słońce może spowodować poważne oparzenia skóry.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: sprytna »

Razem z przyjaciółmi wybieramy się nad jeziora w zachodniopomorskim. Tam są piękne jeziora i nie ma tłoku. Przyjaciółka znalazła taką ofertę tu bee/pl/12217-kremy-i-olejki-do-opalania Kosmetyki do opalania dla całej rodziny. To faktycznie dobra oferta. Dzieci mają delikatną skórkę i trzeba ją dobrze zabezpieczać przed promieniami słonecznymi. Ja do tej pory nie korzystalam z takich kosmetyków. Najwyższy czas zmienić złe nawyki.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: arabica »

Jak chodzi o noclegi pogorzelica, to mogę wam podpowiedzieć, że tutaj warto wyróżnić ośrodek wypoczynkowy Sandra Spa. Tam nie tylko mają przytulne, przestrzenne pokoje, ale też jest wiele urozmaiceń dla rodzin i nie tylko... Także warto przyjrzeć się ich ofercie - zwłaszcza, że mają też atrakcyjny cennik.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: kasiunia »

Przede wszystkim wiele zależy od tego w jakim wieku są dzieci. Nasze przygotowania inaczej wyglądają kiedy dzieci są małe a inaczej kiedy są już większe. Zawsze jednak powinniśmy mieć z sobą apteczkę tzw. podróżną, w której powinny znaleźć się min. środki opatrunkowe i dezynfekujące. Ostatnio dołączyły do nich specjalne krople do nosa na katar o nazwie Nasic, bardzo skuteczne i łatwe w użyciu.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: lunko »

Super przygodą dla dzieci byłaby podróż samochodem z kapsułą mieszkalną. Pod adresem: azar4.de/ dowiesz się na jej temat więcej. Taka inwestycja dosyć szybko Ci się zwróci w postaci zaoszczędzonych pieniędzy za pobyt w hotelach. Polecam

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: kasiunia »

Powiem szczerze ,że nie wyobrażamy sobie wakacji bez dzieci, przecież jest to okres ,kiedy można spędzić wspólne chwile na prawdę w gronie rodziny. Dzieci zresztą takiego czasu także potrzebują. Tak więc wakacyjny wyjazd , tylko w gronie rodzinnym, zawsze tak było. Wiemy też - po ostatnim wyjeździe ,że namioty na plażę dla dzieci to na prawdę przydatna rzecz. Na następny wyjazd już zaopatrzymy się w takowe.

alaski
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 22, 2020 1:54 am

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: alaski »

Wakacje z dzieckiem, czyli takie kiedy dziecko wypoczywa, ma dużo ciekawych zajęć i rodzice też wypoczywają. Mogę powiedzieć, że takie wakacje na 100 % to tylko nad ciepłym morzem. Świetnie do tego nadaje się grecka wyspa Rodos. Jest czas i miejsce na zwiedzanie i na zabawy nad wodą, sporty wodne... Mieszkaliśmy w hotelu przy plaży, więc nie trzeb było daleko chodzić. Na zwiedzanie i sporty wodne umawialiśmy się z miejscowym biurem Rodos po polsku https://rodospopolsku.pl bo z polskim przewodnikiem znającym okolicę czuliśmy się najbezpieczniej.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Wakacje z dzieciakami

Post autor: tamara »

Można też pomyśleć o takim planie na wakacje jak pływanie na jachcie. Poczytajcie więcej o takiej możliwości jak czarter jachtu Jeziorak Iława Tempesta Jachty: http://tempesta-jachty.pl/ . Myślę, że takie wakacje spodobają się całej rodzinie. Sami planujemy taki wyjazd na przyszły rok.