Trening po porodzie

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: iriss »

Każda mama, jest kobietą i chce jak najszybciej wrócić do formy, swojej sylwetki. Nie tylko korzystamy z diet, ruchu, ale też często z środków do redukcji wagi. Warto jednak poczytać sobie na ich temat poczytać tutaj dietly/pl/blog/suplementy-na-redukcje-masy-ciala-czesc-2 więcej.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: Arkadiusz1 »

Jeśli zastanawiacie się nad takimi kwestiami, to po prostu skonsultujcie je z dobrym ginekologiem. Przecież wykonanie takich badań jak gyncentrum/pl/endometrioza może okazać się dla Was szczególnie korzystne w kontekscie szybszego powrotu do pełnej sprawności. Warto mieć to cały czas na uwadze.
Tekst sponsorowany

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Trening po porodzie

Post autor: farah557 »

Gdy ja byłam po ciężkim porodzie, bardzo ciężko było mi wrócić do formy. Nie pomagało również ciągłe przemęczenie i nieprzespane noce. Zbawienne dla mojego ciała były zabiegi Spa w grandchotowa/pl/spa/. Polecam każdemu to miejsce, jeśli chce wypocząć.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Trening po porodzie

Post autor: marysia »

Pamiętajcie o tym, aby nie przeciążać się za bardzo od razu po porodzie. Wszystko należy robić z głową. Co do samych treningow, to po przeczytaniu artykułu adrianbugno/pl/przygotowanie-motoryczne/ zamierzam zdecydować się na trening motoryczny, aby poprawić swoją wydolność. Niestety po kiku latach palenia papierosów, kiepsko z tym u mnie.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: lunko »

Ja jestem jeszcze przed porodem na początku ciąży i szukam dobrego ginekologa do prowadzenia mojej ciąży, polecacie jakiegoś? Słyszałam od znajomej że tutaj cmp.med/pl/cmp-lomianki/ginekolog/ prywatnie ona chodziła i polecała mi go. Może bym też go wybrała? Co sądzicie?

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: Arkadiusz1 »

Pamiętajcie o tym, by w ciąży zawsze być pod jak najlepszą opieką specjalistów, Nie chodzi tutaj tylko o ginekologa, ale też o wsparcie psychologiczne. W psychomedic/pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ znajdziecie więcej informacji na temat tokofobii, która może spotkać każdą kobietę w ciąży. Pomyślcie, w jaki sposób byłybyście w stanie rozwiązać ten temat.
Tekst sponsorowany

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: armonia »

Mi po porodzie bardzo pomogła drabinka do ćwiczeń którą dostałam w prezencie od męża ze strony marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-fitness_Drabinki-gimnastyczne-1670.html . Dzięki prostym ćwiczeniom dość szybko udało mi się zrzucić nadmiar kilogramów. Taka drabinka jest o tyle fajna że nie wymagane są do niej jakieś zaawansowane ruchy, proste ćwiczenia pomagają we wszystkim

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Trening po porodzie

Post autor: kasiunia »

Czy trenować po porodzie ? - uważam ,że zawsze warto trenować a po ciąży jest szczególnie ku temu przyczyna.Nasz organizm trochę dostał w tyłek i trzeba go teraz wzmocnić. Nie muszą to być wcale jakieś wielkie akty poświęcenia w postaci programów ćwiczeniowych. Może to być na przykład taśma na mięśnie floss band .Najważniejszą kwestią w dochodzeniu do zdrowia jest regularność wykonywanych ćwiczeń.

marysia
Posty: 375
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Trening po porodzie

Post autor: marysia »

Wcale się nie dziwię, że szybko chcesz wrócić do formy sprzed ciąży. Warto zacząć od porannych ćwiczeń na rozciąganie. Tutaj fitnessja/pl/poranne-cwiczenia-rozciagajace-i-odchudzajace/ masz wszystko dokładnie opisane od a do z, także zostawiam namiar. Powodzenia.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Trening po porodzie

Post autor: farah557 »

Po porodzie najlepiej zacząć od delikatnego treningu, jak chociażby jazdy na rowerze. U mnie rower po porodzie świetnie się sprawdził. Urodziłam jesienią, więc nie było mowy o przejażdżkach na zewnątrz, ale kupiłam sobie w sklepie iroman/pl/ trenażer, który umożliwił mi trening w domowym zaciszu.