Żywność ekologiczna

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Żywność ekologiczna

Post autor: agnieszka354 »

Hej. Polecam Wam zapoznać się z ofertą jawo2008/pl/81-zywnosc-ekologiczna, gdzie znajdziecie wysokiej jakości żywność ekologiczną. Idealnie produkty w sklepie Jawo2008 sprawdzą się dla osób, które dbają o swoje zdrowo i żywienie.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: paulinajacka »

Jeśli chcecie zamówić wysokiej jakości olej z ostropestu plamistego to zajrzyjcie na sosta/pl/oleje/olej-z-ostropestu-sosta-tloczony-na-zimno/. Olej, tłoczony jest na zimno z całych nasion certyfikowanego ostropestu plamistego, niefiltrowany i nieoczyszczony, posiada słomkową barwą, delikatny zapach i orzechowo-maślany smak. Nie ma konserwantów, ani ulepszaczy. Musicie koniecznie spróbować.
paulina modra

Lejdi
Posty: 70
Rejestracja: ndz mar 15, 2020 5:44 pm

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: Lejdi »

Faktycznie warto zwracać uwagę na to, co się je, bowiem wiele produktów zawiera sporo konserwantów, których lepiej unikać. Ja już jakiś czas temu zamieniłam zwykły olej na oliwa z oliwek. Nie tylko smak oliwy jest wiele lepszy, ale też jest zdrowsza i ma korzystny wpływ na zdrowie. Oliwa świetnie nadaje się do wzbogacenia smaku sałatek, a także do smażenia ryb czy do przygotowania zup.

arabica
Posty: 162
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: arabica »

A czy kojarzycie również sklep miod-dobry/pl/ ? Pytam , ponieważ jak lubicie miody - to tam macie ich największy wybór i są to produkty całkowicie naturalne, polskie - także super. Ja sama teraz planuję tam dokonać zakupu, ponieważ miód na tą porę to na pewno się przyda.

beatabeta
Posty: 69
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: beatabeta »

A jak to jest u Was w sezonie grillowym? Dajecie swoim dzieciom grillowane potrawy? Jeżeli macie cp dp tego wątpliwości to zachęcam do lektury artykułu https://www.koler.pl/czy-dzieci-moga-je ... -z-grilla/.

lunko
Posty: 766
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Żywność ekologiczna

Post autor: lunko »

Żywność możecie też sami produkować, jeśli macie możliwości. Na przykład możecie posadzić warzywa oraz posiadać własną pasiekę i tutaj ule poliuretanowe mogą być ciekawą propozycją.