Kosmetyki do ciała, twarzy i włosów

beatabeta
Posty: 66
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:44 am

Kosmetyki do ciała, twarzy i włosów

Post autor: beatabeta »

Cześć. Szukacie sprawdzonej drogerii internetowej z kosmetykami do twarzy, ciała lub włosów? Koniecznie sprawdźcie ofertę helfy/pl/, gdzie znajdzie wysokiej jakości produkty przeznaczone do każdego typu skóry.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Kosmetyki do ciała, twarzy i włosów

Post autor: kasjuszka »

z kosmetykow do ciala moge polecic linie eco sorbet z Bielendy :) ja zamawialam przez internet jakis czas temyu

lunko
Posty: 748
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Kosmetyki do ciała, twarzy i włosów

Post autor: lunko »

Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów, z czystym sumieniem polecam markę Klorane. Wszystkie kosmetyki mają dobry skład, a każda z ich serii poświęcona jest innemu problemowi. Ja stosuję serię z wyciągiem z mięty nadwodnej. Najbardziej mi odpowiada, dokładnie oczyszcza skórę głowy i nie podrażnia.

marysia
Posty: 376
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kosmetyki do ciała, twarzy i włosów

Post autor: marysia »

Jeśli zależy ci na zakupie profesjonalnych, a zarazem skuteczych produktów to z pewnością oferta permanent24/pl/ Cię zainteresuje. Mają bogaty asortyment, a przy tym oferują naprawdę przystępne ceny. Sama sprawdź.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kosmetyki do ciała, twarzy i włosów

Post autor: Paulina »

Jeśli chodzi o kosmetyki dla włosów, to bardzo ważny jest ich odpowiedni dobór. Wybierając takie produkty, warto wziąć pod uwagę między innymi porowatość włosów. O tym, dlaczego jest to takie ważne, możecie poczytać sobie na stronie internetowej vivetargi/pl/jak-sprawdzic-porowatosc-wlosow-i-dobrac-odpowiednie-kosmetyki-sprawdz-to/. Została tam dokładnie opisana pielęgnacja włosów nisko, średnio i wysokoporowatych :)

djonka
Posty: 246
Rejestracja: ndz mar 07, 2021 4:56 pm

Re: Kosmetyki do ciała, twarzy i włosów

Post autor: djonka »

swietnymi kosmetykami ktore sa swietne do twarzy to Beauty CEO. Kosmetyki daja ukojenie skorze. sa bardzo delikatnej konsystencji.