Odchudzanie

rusinka
Posty: 40
Rejestracja: ndz wrz 12, 2021 2:09 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: rusinka »

Trzeba po prostu raz a dobrze przysiąść do tematu odchudzania i wtedy sami zobaczymy jak szybko mogą nastąpić pierwsze efekty. U mnie racjonalne odżywianie do tego oczywiście aktywność fizyczna. Ale też i zdecydowałam się na endermologię w klinice Novoderm novoderm/pl/endermologia-lpg-alliance/. Dzięki niej skóra zrobiła się znacznie bardziej wygładzona i ujędrniona no i kilogramy szybciej zaczęły znikać.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Nasze zdrowie

Post autor: kasiunia »

Często odchudzamy się jak ... jedziemy na wakacje by "jakoś" wyglądać na plaży. Czy jednak nie lepiej wyrobić w sobie nawyki które spowodują ,że będziemy lepiej się odżywiać i uprawiać jakiś sport. Te dwie zasady powinny sprawić ,że nasze samopoczucie będzie dużo lepsze niż do tej pory. Żadne okazjonalne akcje odchudzania nie będą nam już potrzebne. By zachować pełnię zdrowia nie możemy zapomnieć także o okresowych badaniach. Są także sytuacje , kiedy powinniśmy sobie poradzić bez pomocy lekarza, musimy jednak mieć odpowiednie środki medyczne i wiedzieć jak ich używać. Na przykład lek o nazwie soledum powinien znaleźć się w każdej apteczce domowej .To lek na stany zapalne zatok i mokry kaszel.

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: lunko »

To oczywiste, że o zdrowie trzeba dbać. Bardzo ważna jest zdrowa, zbilansowana dieta, ale warto też wspomagać ją odpowiednimi suplementami. Szczególnie polecam magnez Mag Max B6 ze strony: byhealth/pl/olimp-magmax-b6-50-tabl . Ma świetny skład i jest w dużym, opłacalnym opakowaniu.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: tamara »

A czy ćwiczycie też w domu? Jeśli tak to warto również pomyśleć o zakupie różnych akcesoriów do ćwiczeń. Co powiecie na przykład na takie praktyczne skakanki: fightershop/com/pl/c248-skakanki .

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: kasiunia »

Powiem tak , nie odchudzajmy się tylko zdrowo się odżywiajmy - to wystarczy by mieć zdrowe ciało i ładną sylwetkę. Dobrze wiemy ,że nasze ulubione polskie dania w dużej mierze są daniami smażonymi. Musimy zatem zadbać o zdrowy olej , olej który nadaje się do smażenia. Szczególne cechy , które pozwalją mówić ,że to najlepszy olej do smażenia ma olej rzepakowy. Głównie chodzi tu o temperaturę dymienia oleju.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Odchudzanie

Post autor: masala »

Uważam, że jeśli chodzi o sport to zimą najlepiej wybrać się na narty. Sama właśnie czekam na kolejny sezon narciarski i planuję zakup nowych akcesoriów narciarskich dla siebie. Widziałam takie modele w sklepie online krakowsport/pl/pol_m_Sprzet-zimowy_Gogle_Gogle-Uvex-666.html .

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: paulinajacka »

Jeśli chcecie mieć kontrolę nad własną wagą to może warto zainwestować w porządny catering dietetyczny np. firmy BeDiet. Na stronie bedietcatering/pl/bialystok/ możecie poznać ofertę i szczegóły dostaw na terenie Białegostoku. Jeśli nie jecie ryb to idealnym wyborem będzie dieta Vege+ryba. Pomimo wykluczenia z diety mięsa proponowane dania dostarczą wszystkich niezbędnych substancji odżywczych poprzez uwzględnienie różnorodnych strączków i ryb obfitujących w zdrowe tłuszcze.
paulina modra

lunko
Posty: 763
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: lunko »

Moim zdaniem w odchudzaniu bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na właściwą dietę. Dobrze skomponowana, wyłącznie ze zdrowych i idealnie wyselekcjonownych składników. Osobiście chyba by mi nie starczyło cierpliwości i wytrwałości do przygotowywania codziennych posiłków, dlatego cieszę się, że są alternatywne możliwości, jak np. dieta pudełkowa, gdzie można wybrać jadłospis diety 2000 kcal i cieszyć się gotowymi posiłkami. Więcej na ten temat możecie poczytać tutaj laboratoriumkalorii/pl/post/prosta-dieta-2000-kcal-dla-mezczyzn-jadlospis-na-diecie-redukcyjnej-do-2000-kalorii

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Odchudzanie

Post autor: marysia »

Warto zacząć od diety i treningów. A jak treningi to i odżywki wspomagające nasz organizm. Na tej stronie odzywkarnia/pl masz kopalnie wiedzy, jeśli chodzi o odżywki. Znajdziesz tutaj polecane produkty, rankingi i wiele więcej.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Odchudzanie

Post autor: lola »

Myślę, że może ci się przydać program dla dietetyka. Ja w nim układam dietę dla siebie i męża. Bardzo przydatny, posty w obsłudze program. Chcemy schudnąć i stwierdziliśmy, że ogarniemy to na własną rękę.