Prowadzenie zdrowego trybu życia

agnieszka354
Posty: 83
Rejestracja: pn mar 15, 2021 9:45 am

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: agnieszka354 »

Moim zdaniem prowadzenie zdrowego trybu życia jest bardzo ważne ze względu na to, że powinniśmy odpowiednio dbać o swoje zdrowie. Na pewno na co dzień warto wprowadzić do swojego jadłospisu zdrowsze produkty, a na biozdrowy/pl/pl/zdrowa-zywnosc/ znajdziecie zdrową żywność idealną do różnych potraw i deserów.

tamara
Posty: 183
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: tamara »

Jeśli chodzi o DOZ to warto też wiedzieć, że mają oni w ofercie nutridrinki. Przy cięższych chorobach - takich jak na przykład grypa czy covid, kiedy chory nie ma apetytu - warto pomyśleć o zakupie nutridrinków. Fresubin czy Supportan kupicie w aptekach DOZ, a poczytacie o nich na stronie zywieniemaznaczenie/pl/ .

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: sprytna »

Wiele osób wspomina o ubezpieczeniach. A że mamy sezon wakacyjny i wielu z nas planuje podróże po kraju jak i wyjazdy zaagraniczne to może zainteresuje was ta oferta tu superpolisa/pl/faq/ubezpieczenie-turystyczne/assistance-czyli-pomoc-w-podrozy/ Assistance oferuje całodobowa pomoc w podróży. Min to ubezpieczenie zapewnia wsparcie w organizacji działań medycznych, a też informację telefoniczą np w przypaku opóźnień samolotu. Warto sprawdzić tę propozycję.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: kasiunia »

Co to znaczy - zdrowy tryb życia ? Moim skromnym zdaniem to regularne uprawianie sportów oraz regularne i ciagłe zwracanie uwagi na to co zjadamy. Jeśli będziemy stosowali się do tych prostych zasad - będzie dobrze.Wiele ciekawych informacji i relacji z doświadczeń znajduję w necie. Na przykład uczestniczę w forach - takich jak to - 4women.net/pl/forum/ .To forum typowo kobiece ale poruszane są tam także tematy typowe dla mężczyzn - takie jak budowa czy nawet samochody - bo i takie wątki można tam znaleźć.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: Arkadiusz1 »

Nie wiem jak Wy zabieracie się do realizowania recept od lekarzy, ale na pewno mam świadomość tego, że coraz trudniej jest dostać stacjonarnie wiele leków, dopiero na zamówienie udaje się je sprowadzić do apteki. Żeby ułatwić sobie sprawę i zaoszczędzić czas, możecie po prostu sprawdzać w pierwszej kolejności na ktomalek/pl/leki-przeciwpratkowe/k-1840/1 , gdzie są dostępne leki z Waszej recepty i od razu tam pojechać.
Tekst sponsorowany

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: łobuziak »

W okresie jesienno zimowym musimy bardzo uważaćna infekcje, które mogą skończyć się poważnymi komplikacjami. Ja jestem bardzo podatny na infekcje gardła, gdzie ból jest koszmarny, a obrzęk gardła powoduje kłopoty z przełykaniem nawet napojów. Dlatego zawsze mam w domu neo-angin. Dostaniecie go tu conagardlo/pl/ To tabletki do ssania, które likwidują obrzęk gardła, zaczerwienienia i skutecznie łagodzą ból.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: lunko »

Choroba niestety raz na jakiś czas łapie każdego z nas. Mam problem z zatokami i polecono mi soledum forte . Czy ktoś z Was z niego korzystał? Czy macie jakieś opinie? Nie ukrywam, że to ciekawa propozycja, jak czytałam o efektach, jakie daje, więc na pewno muszę sprawdzić, co i jak!

armonia
Posty: 163
Rejestracja: śr wrz 23, 2020 4:28 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: armonia »

Trzeba dużo się nauczyć by móc prowadzić zdrowy tryb życia. Wiedzieć gdzie i jakie produkty zamawiać tak by jeść posiłki zdrowo i smacznie. Ja na zakupy głównie "chodzę" do tego sklepu bee/pl/9000-zdrowa-zywnosc-i-delikatesy . Często są fajne przeceny i niektóre produkty które można tam znaleźć nie są dostępne w sklepach stacjonarnych

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: marysia »

Dokładnie, lepiej zapobiegać niż leczyć, ale bywają takie sytuacje no kiedy nie ma opcji - musimy iść do lekarza. I tutaj zdecydowanie mogę wam polecić cmp.med/pl/cmp-wilanow-2/neurochirurg-warszawa-wilanow/ jeśli szukacie sprawdzonego, dobrego i rzetelnego neurochrirga.

kasiunia
Posty: 447
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: kasiunia »

Bardzo dobrze ,że temat zdrowego trybu życia gości na tym forum. Trzeba uświadamiać ludzi co jest dobre dla naszego zdrowia, choć zasady zdrowego trybu życia są bardzo proste. To przede wszystkim zdrowe odżywianie i uprawianie sportów. Okresowe badania i wizyta u lekarza także są wskazane. Podczas ostatniej wizyty w przychodni zauważyliśmy dość spore zmiany w organizacji pracy placówki lekarskiej. Nowy program dla lekarza , który między innym w sposób elektroniczny prowadzi dokumentację medyczną a także umawia pacjentów na następne wizyty. Później jeszcze przypomina o nadchodzącej wizycie .