Prowadzenie zdrowego trybu życia

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: masala »

Apteka Galen też ma zdecydowanie bardzo dobrą ofertę na leki i suplementy. Wszystkie je znajdziesz pod adresem aptekagalen/pl/no-spa-40mg-60tbl . Koniecznie się rozejrzyj jeśli często robisz tego typu zakupy.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: kasiunia »

Uważam ,że tak na prawdę nie wiele potrzeba aby prowadzić zdrowy tryb życia. To przede wszystkim uprawianie sportu oraz odpowiednia dieta żywieniowa. W polskiej kuchni dość często przewijają się potrawy smażone., musimy więc znaleźć zdrowy olej do smażenia .Nie jest to zbyt trudne bo to olej najczęściej używany przez nas czyli olej rzepakowy.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: lunko »

Mam nadzieję, że przy takim zdrowym trybie życia wprowadzacie również zdrowy sen. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak zdrowy sen jest ważny i jak trzeba uważać na wiele czynników. Czasem jednak potrzebna jest jeszcze przerwa w ciągu dnia. Czy drzemka wpływa dobrze na nasz stan zdrowia i na nocy sen? Myślę, że informacji można szukać sobie na stronie melatonina/pl/akademia-snu/melatonina-hormon/drzemka-w-ciagu-dnia-jaki-ma-wplyw-na-problemy-ze-snem . Polecam sprawdzić, co i jak.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: tamara »

Moim zdaniem nie ma co zwlekać i trzeba jak najszybciej skonsultować się z lekarzem specjalistą. Jeśli chodzi o problemy z moczem to bardzo dobrym wyborem może się okazać także nefrolog białystok: cmryska/pl/poradnie-specjalistyczne/poradnia-nefrologiczna-dla-dzieci/ . Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

masala
Posty: 153
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:37 am

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: masala »

W internecie można znaleźć wiele porad na temat chorób. Polecam Wam na przykład ten artykuł: nowafarmacja/pl/blog/naczyniak-watroby-czy-jest-grozny-jakie-ma-objawy-przyczyny-powstania-i-jak-go-leczyc . Cały blog jest moim zdaniem bardzo interesujący.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: farah557 »

Wiele chorób i dolegliwości bierze się ze złej diety i nadwagi. Warto zadbać o swoje zdrowie i pozbyć się nadmiernej wagi, ale trzeba to zrobić w sposób rozsądny, by uniknąć chociażby efektu jo-jo. Sama mam problem z wagą i zastanawiam się nad takim turnusem odchudzającym bristolbusko/pl/siarczkowa-dieta-redukcyjna.

iriss
Posty: 60
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:29 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: iriss »

Czy mieszkając w okolicach Kielc można również skorzystać z cudimiod/pl/catering-dietetyczny-kielce/ jak myślicie ? Chciałabym zawiść posiłki nie tylko dla siebie ale równie dla mojej córki, żeby mogła zjeść coś pożywnego i zdrowego, gdy nie ma mnie w domu.

marysia
Posty: 384
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: marysia »

To prawda, zdrowy tryb życia to również zwracanie uwagi na to co się jada. Jeżeli nie macie czasu na przyrządzanie sobie posiłków, to warto zdecydować się na dietę pudełkową. Tutaj oblicz-bmi/pl/blog/catering-dietetyczny-czyli-pierwszy-krok-w-strone-zdrowego-odzywiania/ znajdziecie wszystkie ważne informacje na ten temat.

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: lola »

Ja dzisiaj trafiłam na klinikaflebologii/pl/Zakres-uslug/Pracownia-naczyniowa i chyba umówię się tam na badania diagnostyczne. W mojej rodzinie występuje zakrzepica oraz inne problemy z krążeniem. Dlatego chcę sprawdzić czy to dotyka również mnie. Zdrowie jest najważniejsze i lepiej się badać.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Prowadzenie zdrowego trybu życia

Post autor: kasiunia »

Moim zdaniem prowadzenie zdrowego trybu życia sprowadza się do kilku prostych zasad - to regularne uprawianie sportu oraz zdrowa dieta żywieniowa. Nie zapominajmy też o regularnym badaniu się tzw. badaniach okresowych. Są jednak sytuacje, kiedy sami możemy sobie pomóc. Czy wiecie od czego robią się kurzajki ? Jeśli będziemy mieć pewność ,że to są kurzajki i będziemy wiedzieć jak postępować, wizyta u lekarza będzie zbyteczna.