Terapia orthokine

Awatar użytkownika
Perseuko
Posty: 472
Rejestracja: pn maja 06, 2019 11:14 am

Terapia orthokine

Post autor: Perseuko »

Hej, mam problem z nadgarstkiem. Dużo czasu w pracy spędzam przed komputerem i ten problem zaczyna coraz bardziej mi przeszkadzać. Dużo dobrego słyszałem o terapii orthokine. Zacząłem więc szukać informacji na ten temat i trafiłem na tą klinikę https://www.sport-med.pl/leczenie/terapia-orthokine . Korzystaliście może z ich usług i możecie ich polecić? Zależy mi oczywiście na profesjonalnym podejściu do takiego zabiegu. Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.
Nie wiem, czy to moja szczególna cecha, lecz rzadko czuję coś prócz szczęścia

Awatar użytkownika
ferdinados
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:07 pm

Re: Terapia orthokine

Post autor: ferdinados »

Myślę, że w następnym tygodniu coś zamówię. Dzięki za pomoc!
Żadne miejsce nie powinno być dla ciebie milsze od ojczyzny.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Terapia orthokine

Post autor: Arkadiusz1 »

Przede wszystkim powinniście zastanowić się nad tym, co najlepiej może Wam pomóc. Ja na pewno mogę Wam podpowiedzieć, że pod kątem problemów psychologicznych warto byłoby zajrzeć do psychomedic.online/ i samemu przekonać się, jak prosto dzisiaj można umówić się na konsultacje psychologiczne. Zdecydowanie polecam Wam takie możliwości.
Tekst sponsorowany

Zafira
Posty: 64
Rejestracja: pt maja 08, 2020 4:27 pm

Re: Terapia orthokine

Post autor: Zafira »

Każda terapia jest dobra, jeśli w jakiś sposób może pomóc pacjentowi. Na przykład takie leczenie uzależnień, na które można liczyć w ośrodku Kryształowy Płomyk. To miejsce godne uwagi ze względu na dogodne warunki i doświadczony oraz zaangażowany personel.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Terapia orthokine

Post autor: Olina »

Nie znam się niestety na tego typu terapii jednak wiem, że potrzebuję znaleźć placówkę leczniczą dla mojego ojca. Nie radzi już sobie ze swoim alkoholizmem i w dodatku upiera się, że nie musi się leczyć. Czytałam sporo o ośrodku Borowik. Może ktoś z Was mógłby mi w tej kwestii coś doradzić?

lunko
Posty: 766
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Terapia orthokine

Post autor: lunko »

Dość ciekawe informacje. Ja muszę przyznać, że interesuje mnie taka kwestia, jak bóle neuropatyczne leczenie . Mam niestety niepokojące dolegliwości i wiele objawów pasuje właśnie do bóli neuropatycznych. Podejrzewam, że pojawiły się u mnie przez niedobory żywieniowe. Koniecznie muszę znaleźć odpowiedniego specjalistę.