Sypialnia

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Sypialnia

Post autor: Sanfiko »

Zakup materaca to nie jest prosta sprawa. Jednak jak zalezy Ci na czymś komfortowym materacu to poszukaj tutaj hilding/pl/ . Mają ich bardzo dobry wybór.

Paulina
Posty: 221
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Sypialnia

Post autor: Paulina »

Ja robiłam remont w mojej sypialni całkiem niedawno i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z efektu. Na stronie internetowej elementarzprojektanta/pl/pomysl-na-sciane-w-sypialni-jak-stworzyc-piekny-kat-do-snu-i-relaksu/ znalazłam fajny pomysł na ścianę w sypialni. Okazało się, że zastosowanie farby dekoracyjnej rzeczywiście całkowicie odmieniło to pomieszczenie. Zdecydowałam się na taka farbę z brokatem, w stylu glamour.

gbasia1
Posty: 73
Rejestracja: pt mar 12, 2021 8:41 am

Re: Sypialnia

Post autor: gbasia1 »

Przy remoncie sypialni zdecydowałam się na oryginalne dodatki. Z mężem wybraliśmy szklane obrazy od tablice-magnetyczne/com/. Mają naprawdę spory wybór, a dekoracje robią wrażenie. Obrazy od razu przypadły nam do gustu. Zamówienie dotarło szybko, a cena była atrakcyjna.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Sypialnia

Post autor: karamba »

Na co dzień pewnie myślicie o wyposażeniu pod kątem mebli, łóżka i materaca, prawda? A ja chcę Was zapytać, jak myślicie, w jakich kolorach najlepiej się śpi? W ciemnych, a może nawet i w bieli? Właśnie na ten temat napisano ten togethermagazyn/pl/najlepsze-kolory-do-sypialni/ poradnik, do którego przeczytania serdecznie Was zachęcam.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Sypialnia

Post autor: paulinajacka »

Jeśli planujecie odświeżenie sypialni to z pewnością idealnie przyda wam się farba valpaint sabulador , którą można zakupić w bardzo dobrej cenie. To farba bardzo wysokiej jakości. Określa go bogata dostępność kolorów z możliwością matowego lub metalicznego końcowego efektu. Każdy znajdzie coś dla siebie i swoich potrzeb. Realizacja zleceń odbywa się bardzo szybko.
paulina modra

łobuziak
Posty: 117
Rejestracja: czw wrz 03, 2020 7:22 am

Re: Sypialnia

Post autor: łobuziak »

Ja do sypialni chcę kupic zasłony w ciemnym kolorze, by nie przepuszczały promieni słonecznych. Trafiłem na taka ofertę tu nietylkofiranki/pl/317-zaslony-granatowe Są tu zaslony w kolorze granatowym z wzorem lub gładkie. Ja chyba zdecyduję się na zasłonę welurową oczywiście granatową.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Sypialnia

Post autor: mirka00 »

Skoro o tym mowa, to wydaje mi się, że można powiedzieć, że łóżka sklep FDM ma naprawdę czymś logicznym i wybrać się warto tam na zakupy. To może być na przykład jednocześnie coś takiego, co będzie idealne nie tylko do jednego pokoju. Bo mają naprawdę szeroką ofertę, to Wam podpowiem.

lunko
Posty: 764
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Sypialnia

Post autor: lunko »

Witajcie, planuję remont sypialni i jestem na etapie wyboru farby. Myślałam, żeby użyć easycare plus z firmy Dulux. Czy ktoś z Was już używał tej farby i może się podzielić opinią? Zależy mi na trwałej farbie, a Dulux ma przy tym bardzo ładne kolory.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Sypialnia

Post autor: kasiunia »

Sypialnia to miejsce , w którym spędzamy około 1/3 część naszego życia , musimy więc zadbać o to aby było to miejsce, w którym dobrze i w dobrym otoczeniu wypoczniemy. Najważniejszy mebel to łóżko - wygodne łóżko ale by łóżko było wygodne musimy zadbać o zakup odpowiedniej klasy i twardości materaca. W pobliżu naszego miejsca zamieszkania jest Galeria Domoteka a tam już materace Selene , które polecam.

tamara
Posty: 184
Rejestracja: wt maja 26, 2020 12:02 pm

Re: Sypialnia

Post autor: tamara »

Jeśli chodzi o sypialnię to warto też pomyśleć o łóżku drewnianym. Takie łóżka widziałam ostatnio w tym sklepie internetowym: interbeds/pl/lozka-120x200 . Uważam, że jest to bardzo dobre rozwiązanie.