Sypialnia

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Sypialnia

Post autor: lola »

Gdzie kupujecie kołdry caloroczne? Ja dzisiaj trafiłam na ten sklep vegehome/pl/sypialnia/koldry/caloroczne/ i chyba zrobię tam małe zakupy w tym miesiącu. Chcę kupić nowe kołdry, poduszki i pościele. Może zamówię też jakieś fajne koce w stylu boho. Kupujecie rzeczy do domu przez internet? Ja bardzo lubię taką formę zakupów.

arabica
Posty: 159
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Sypialnia

Post autor: arabica »

Widzę, że interesuje was wyposażenie do sypialni, skoro tak to znam jedno miejsce, gdzie też warto byłoby rzucić okiem... A mam tutaj na myśli firmę meble-varsovia/pl/k/lozka/drewniane/ . Jak chodzi o mnie to planuję zamówić u nich łóżko drewniane, które bardzo mi się spodobało.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Sypialnia

Post autor: kasiunia »

Sypialnia jest miejscem, gdzie spędzamy bardzo dużo czasu. Obliczono ,że jest to aż 1/3 część życia. To rzeczywiście wiele czasu więc warto zadbać o to aby w sypialni zapewnić sobie komfort i zdrowy wypoczynek. Najważniejsze jest moim zdaniem wygodne łóżko a dokładniej odpowiedniej twardości materac. Bardzo dużo sklepów wnętrzarskich w których znajdziemy wszystko co potrzeba do sypialni znajdziemy w ch Targówek w Warszawie.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Sypialnia

Post autor: sprytna »

Wybraliście oświetlenie do sypialni? Jeśli nie to zobaczcie ofertę tu https://bihome.pl/Sypialnia-oswietlenie-zyrandol W tym sklepie znajdziecie wiele eleganckich lamp do sypialni. Jest tu modna lampa boho. A też industrialne lampy metalowe czarne. Każdy znajdzie tu odpowiednią lampę do swojej sypialni, dopasowaną do jej wystroju.

kasiunia
Posty: 454
Rejestracja: czw mar 04, 2021 2:18 pm

Re: Sypialnia

Post autor: kasiunia »

W sypialni spędzamy całkiem sporo czasu - prawdopodobnie około 1/3 część naszego życia. Wszelkie remonty, także te jakie ostatnio przeprowadzaliśmy w sypialni ogarnęliśmy we własnym zakresie. Napiszcie proszę czy podoba się wam sypialnia w bieli ? Uważam ,że po pierwsze wygląda to bardzo schludnie a po drugie wykonanie remontu takiego pomieszczenia jest banalnie proste - to już jest moje myślenie perspektywiczne.