Kosmetyki

Sanfiko
Posty: 103
Rejestracja: pt paź 30, 2020 11:52 am

Kosmetyki

Post autor: Sanfiko »

A może warto wziąć przykład z kobiet żyjących w Arabii Saudyjskiej,są zadbane,nie mają problemów skórnych,ich twarze są zawsze gładkie i zadbane.W Polsce mamy już sklep ,który specjalizuje się w kosmetykach sprowadzanych z tamtych,dalekich stron,z naturalnych balsamów,peelingów i kremów do każdego rodzaju cery.Sklep yasmeen/pl/orientalne-inspiracje/styl-pl-lipiec-2014/ ma w swojej ofercie kosmetyki na bazie migdałów,miodu,kurkumy,cynamonu,miodu,jaśminu i nie tylko.Oferta jest bardzo bogata,a ceny przystępne dla każdego.

Paulina
Posty: 220
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: Paulina »

Jeśli chodzi o perfumy, to ja zaopatruję się w nie w perfumeriach internetowych - tak jest szybciej, taniej i wygodniej ;) Ostatnio na przykład natknęłam się na moje ulubione, szyprowe zapachy na stronie internetowej perfumetki/pl/szyprowe. Polecam również i Wam się tam rozejrzeć, tym bardziej, że ceny są naprawdę niewygórowane ;)

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: tutsi »

A gdzie zwykle kupujecie kosmetyki takie jak krem, płyn micelarny czy peeling do twarzy? Bo ja zaglądam przede wszystkim do drogerii Kosmetyki z Ameryki kosmetykizameryki/pl/category/peelingi-do-twarzy. znajdziecie tu bardzo duży wybór kosmetyków do pielęgnacji czy makijażu :) świetne ceny, dużo promocji, szybka realizacja zamówień.

Millunia
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 27, 2021 1:04 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: Millunia »

Ja po wizycie u dermatologa przestałam inwestować w drogie kremy. Kupuję do kwoty max 40zł i muszę powiedzieć, że nie widzę różnicy w porównaniu z tymi drogimi. Teraz zaczęłam stosować kosmetyki konopne konopna-farmacja/com/konopie-kosmetyki-cbd i jak na tę półkę kwotową sprawdzają się znakomicie.

Maczko0
Posty: 132
Rejestracja: wt mar 09, 2021 11:50 am

Re: Kosmetyki

Post autor: Maczko0 »

Wszystko zależy od tego jakich kosmetyków się aktualnie potrzebuje. Na przyklad ja się przygotowuje do lata więc na tanexpert24/pl/ zamówiłam już samoopalacz sobie. To jedyna firma, która naprawdę gwarantuje naturalny, ładny efekt

lola
Posty: 100
Rejestracja: sob lip 11, 2020 11:02 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: lola »

Ogromny wybór kosmetyków znajdziesz tutaj madlensklep/pl/pol_m_Dermokosmetyki_Pielegnacja-wlosy-1120.html Zapoznaj się z ofertą tej drogerii online. Może akurat coś wpadnie ci w oko. Ja właśnie zastanawiam się nad kremem do twarzy i maską do włosów. Idzie lato i chcę zmienić pielęgnację.

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Kosmetyki

Post autor: kasjuszka »

no jesli o mnie chodzi, to u mnie numerem jeden jest bielenda, fajne jest to ze co rusz wypuszczaja jakies nowosci, tak jak teraz ta seria bielenda/pl/katalog/eco-sorbet-malina uwielbiam owocowe zapachy

marysia
Posty: 383
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Kosmetyki

Post autor: marysia »

Ja od niedawna przerzuciłam się na naturalną pielęgnację, a dokładnie pielęgnację dwukierunkową od herbapol-polana/com/ Powiem wam szczerze, że dla mnie to jest strzał w dziesiątkę :) Moja cera w końcu odżyła i nabrała blasku. Myślę, że to też kwestia stosowania suplementów tej samej marki, bo właśnie w taki sposób dbam o swoją cerę od zewnątrz i od wewnątrz.

karamba
Posty: 147
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:42 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: karamba »

Ogólnie uważa się, że olej konopny konopteka/pl/ to dobry sposób na zdrowie. I dzięki temu można naprawdę sporo uzyskać. To jak, stosujecie?

igaiga
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 21, 2020 7:00 pm

Re: Kosmetyki

Post autor: igaiga »

Mogę śmiało polecić ten krem i polecam go przetestować permanent24/pl/pl/p/Krem-do-skory-suchej-Healthy-Skin-Cream/357 ja jestem z niego bardzo zadowolona. Już po kilku użyciach moja skóra była w o wiele lepszej kondycji.