Badania

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Badania

Post autor: mirka00 »

Cześć, czy wiecie, że są wskazane badania, jakie się powinno wtedy, a wtedy robić? Na przykład tu dietly/pl/blog/badania-po-50-tce-dla-kobiet macie wypisane badania dla kobiet po 50-tce. Moim zdaniem dobrze jest po prostu sprawdzić takie newsy. Kto wie, co będzie nam kiedyś przydatne i jakie badania uratują nam życie tak naprawdę.

poranek
Posty: 103
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:43 pm

Re: Badania

Post autor: poranek »

Skoro mowa o badaniach to ja zastanawiam się czy w każdej przychodni należy dużo wcześniej umawiać się na tego typu badania krwi? Bo wiecie, że wszędzie mają inne zasady a ja mam problem taki że nigdy nie wiem jak mi się ułoży dzień w pracy. Dlatego też szukałam gdzie można wykonać badania bez wcześniejszego umawiania się. I tak też w tej przychodni neomedica/pl/oferta/badania-laboratoryjne/badania-z-krwi/ właśnie nie musimy umawiać się na badania laboratoryjne. Także jak dla mnie jest to bardzo dobrym rozwiązanie.

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Badania

Post autor: tutsi »

Badania krwi czy takie u lekarza medycyny pracy można sprawnie wykonać w przychodni Medivita w Warszawie. Placówka znajduje się na ulicy Rejtana 15 na Mokotowie. Polecam bo jakość obsługi pacjenta jest na najwyższym poziomie, terminy nie są odległe a obecnie jest nawet możliwość umówienia konsultacji online ( u lekarza medycyny pracy).

greta
Posty: 39
Rejestracja: wt mar 09, 2021 10:01 am

Re: Badania

Post autor: greta »

Niedawno miałam badania ale takie antykoncepcjanamiare/pl/kalendarz-ginekologiczny-jakie-badania-nalezy-wykonywac/ bardziej ginekologiczne bo mój lekarz kładzie na profilaktykę duży nacisk i pewnie ma rację :)

patriss
Posty: 123
Rejestracja: pt sie 14, 2020 1:40 pm

Re: Badania

Post autor: patriss »

W rodzinie mówi się, że ja się najwięcej badam, ale też mam najwięcej problemów. Nie chcę mówić, z tego to wynika, ale tak jest. Dlatego też wydaje mi się, że takie awesometn/com/badanie-krwi-dlaczego-jest-takie-wazne/ porady są nie dla mnie. Ja się badam, leczę i tak dalej. A Wy? Jakie macie podejście w tym względzie?

kasjuszka
Posty: 153
Rejestracja: wt mar 09, 2021 9:43 am

Re: Badania

Post autor: kasjuszka »

Na pewno warto regularnie robic cytologie, ja wlasnie dzieki temu badaniu dowiedzialam sie ze mam wirusa hpv, dzieki temu moglam zaczac leczenie. Lekarz zalecil stosowanie zelu papilocare, Obecnie jestem po badaniach kontrolnych i wyniki w normie :)

lunko
Posty: 760
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Badania

Post autor: lunko »

Badania ja staram się regularnie robić aby w razie czego szybko wykryć potencjalną chorobę. Teraz muuszę iść do alergologa bo mnie dopadła jakaś alergia i nie wiem na co. TUtaj cmp.med/pl/cmp-chmielna/alergolog-warszawa-chmielna/ znalazłam poradnię która ponoć dobrych specjalistów zatrudnia.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Badania

Post autor: Arkadiusz1 »

Grunt to dobrze zastanowić się nad tym, co faktycznie mogłoby sprawdzić się w przypadku Waszego zdrowia. Jeśli widzicie, że słuchem Waszego dziecka dzieje się coś złego, to na pewno powinniście wybrać się do laryngologa dzieciecego. Warto mieć to na uwadze, bo to ważna rzecz.
Tekst sponsorowany

zonia
Posty: 97
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:19 am

Re: Badania

Post autor: zonia »

JA sie dowiedzialam przy kontrolnym badaniu, ze mam dosc duzegu guza tarczycy. Zostalam skierowana do endokrynologa multimedplus/pl/specjalizacje/endokrynologia/ mialam robiona biopsje i na szczescie okazalo sie , ze to nic groznego
Moduły fotowoltaiczne Sunergo https://sunergo.pl/moduly-fotowoltaiczne/

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Badania

Post autor: paulinajacka »

Poszukujecie miejsca, w którym będziecie mogli wykonać szereg badań, a następnie skonsultować to ze specjalistami? W Centrum Medycznym Danea możecie liczyć na fachową pomoc i wsparcie. Na stronie danea/pl/ możecie zapoznać się z ofertą. Co ważne obiekt wyposażony jest w najnowocześniejsze sprzęty do badań oraz przeprowadzania zabiegów, zarówno tych wykonywanych w trybie ambulatoryjnym, jak i wymagających działań kompleksowych. Będziecie zadowoleni z miłej obsługi.
paulina modra