Problemy dermatologiczne

Krecha
Posty: 81
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:50 pm

Problemy dermatologiczne

Post autor: Krecha »

Cześć, odkąd pamiętam miałam problemy z cerą. Okazało się, że to niestety problemy dermatologiczne. Byłam u kilku lekarzy ale niestety każdy stawiał inną diagnozę bez efektów. Znajoma poleciła mi abym udała się do kliniki m-clinic.eu/oferta/dermatologia . Stwierdziłam, że nie szkodzi spróbować i przyznam, że to była najlepsza decyzja w moim życiu. Nie pamiętam aby moja skóra była tak zdrowa i tryskała witalnością.

farah557
Posty: 129
Rejestracja: wt lis 17, 2020 10:48 am

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: farah557 »

No moje problemy z cerą bardzo mi pomogły regularne zabiegi odnowy biologicznej. Co jakiś czas udaję się do gabinetu spa w hotelu bristolbusko/pl/. prawda jest taka, że z początku podchodziłam do tego sceptycznie, ale sama widzę efekty. Nigdy nie miałam tak pięknej skóry.

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: Paulina »

Mi dość często pojawia się stan zapalny na skórze w różnych miejscach. Czy wiecie, czym to może byś spowodowane? Słyszałam, że częste zabiegi pielęgnacyjne i upiększające mogą temu sprzyjać...czy ktoś z Was ma również taki problem? Czy w takiej sytuacji lepiej wstrzymać się z wizytami u kosmetyczki?

zagadywanka
Posty: 27
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:41 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: zagadywanka »

Pomóc może magnetronic
jest to rodzaj zabiegu,leczenia za pomocą pola magnetycznego.Jak wiadomo pole magnetyczne potrafi zdziałać cuda,pomoże ci pozbyć się problemu skórnego,ale zadziała też na lepsze ukrwienie,bóle kręgosłupa i stawów.Taki zabieg wykonuje większość gabinetów rehabilitacyjnych,placówek medycznych,ale można też stosować go samemu,wystarczy zakupić odpowiedni aparat.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: dorka4 »

A wecie co to jest rogowacenie okołomieszkowe? Jeśli nie, to warto sobie poczytać na ten temat. Takie schorzenie dotyka wielu osób, ale nie zawsze jest dobrze diagnozowana. Często bowiem nawet lekarze mylą je z innymi chorobami skóry. Odpowiednie leczeni i pielęgnacja pomaga pozbyć się problemu ze swędzeniem czy nieestetycznych i kłopotliwych krostek na ciele.

igaiga
Posty: 21
Rejestracja: pn gru 21, 2020 7:00 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: igaiga »

Bardzo skuteczne jest to serum permanent24/pl/pl/p/Serum-zel-Healthy-Skin-ze-sluzem-slimaka-i-kw.-hialuronowym/161 . Od kiedy go używam widzę duże efekty. Stare ślady po trądziku i innych problemach zanikają.

paulinajacka
Posty: 135
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:37 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: paulinajacka »

Moim zdaniem nie ma co działać na własną rękę i lepiej skorzystać z pomocy specjalistów, którzy pomogą znaleźć przyczynę problemu i wdrożą odpowiednie leczenie. Jeśli jesteście z Bielsko-Bialej bądź okolic to Centrum Medyczne danea/pl/ z pewnością wam pomoże, gdyż pracują tam świetni dermatolodzy, którzy do każdego z pacjentów podchodzą indywidualnie, dobierając najlepsze metody leczenia. Czas oczekiwania na wizytę nie jest długi, a ceny bardzo korzystne.
paulina modra

arabica
Posty: 149
Rejestracja: pn cze 29, 2020 11:44 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: arabica »

W sumie możecie w razie czego zgłosić się do kliniki m-clinic.eu/oferta/dermatochirurgia , aby omówić wasz problem. Tam spotkacie się z naprawdę bardzo dobrymi specjalistami, którzy doskonale znają się na wszelkich problemach związanych ze skórą. Nawet wykonują oni innowacyjne zabiegi z użyciem skalpela lub lasera.

Millunia
Posty: 8
Rejestracja: sob lut 27, 2021 1:04 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: Millunia »

bardzo dużo daje zmiana diety- bez nabiału zwierzęcego, glutenu i cukru. Po 3 tygodniach skóra jest jak u niemowlaka. Dodatkowo odkryłam kosmetyki konopne konopna-farmacja/com/konopie-kosmetyki-cbd super jakość za przystępną cenę.

Olina
Posty: 48
Rejestracja: ndz paź 25, 2020 12:32 pm

Re: Problemy dermatologiczne

Post autor: Olina »

Z cerą to raczej nie miałam ale z łuszczycą tak. To naprawdę męcząca dolegliwość, która nie jest łatwa do wyleczenia. W dodatku często leki przepisane przez specjalistów nie pomagają. Rozglądając się w sieci za jakimś preparatem znalazłam na Dermacea maść na łuszczycę . Może ona by mi pomogła, więc chyba zamówię.