Powiększanie ust w Gliwicach

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Powiększanie ust w Gliwicach

Post autor: Renta »

Dziewczyny jaki gabinet w Gliwicach polecicie na zabieg powiększania ust?
zależy mi na naturalnym rezultacie

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Re: Powiększanie ust w Gliwicach

Post autor: Franze »

Dziewczyny jaki gabinet w Gliwicach polecicie na zabieg powiększania ust?
zależy mi na naturalnym rezultacie
Zapisz się do Arte Clinic:
arteclinic/pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy-naturalnie-przeciw-starzeniu

Daję tutaj namiary. Powiekszałam tam usta już 3 raz. I bardzo mi sie efekt podoba. Usta sa wyraźnie większe ale nie ma w nich sztuczności :) Powiększanie boli, ale nie załuję. Jestem w stanie wreszcie pomalowac sobie usta szminka podczas gdy kiedyś nie było to tak do końca możliwe.

mirka00
Posty: 170
Rejestracja: pt maja 01, 2020 5:46 pm

Re: Powiększanie ust w Gliwicach

Post autor: mirka00 »

Jest wiele miejsc, które po prostu mogą dać nam wyjątkowy wygląd i estetykę. Oczywiście doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że nie wszystkie są blisko nas, albo nie wszystkie są godne polecenia, dlatego dobrze, że dzielimy się takimi informacjami. Tutaj madamekatrina/pl/ możecie się ładnie odmłodzić.

Awatar użytkownika
Raknor
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:37 pm

Re: Powiększanie ust w Gliwicach

Post autor: Raknor »

Szczerze mówiąc to nic nie wiem na ten temat. Może ktoś inny wam pomoże.
Są pewne rzeczy, których nie odzyskamy za żadną cenę.

marysia
Posty: 381
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Powiększanie ust w Gliwicach

Post autor: marysia »

Czy ktoś z was powiększa usta? Jeśli tak, to na jakim znieczuleniu pracujecie? W oko wpadła mi oferta permanent24/pl/pl/p/Angel-of-Lips-znieczulenie-ust-na-przerwany-naskorek-topical-anesthetic-for-broken-epidermis/241 i zastanawiam się wlaśnie nad zakupem

walicja
Posty: 70
Rejestracja: czw lip 30, 2020 1:30 pm

Re: Powiększanie ust w Gliwicach

Post autor: walicja »

No dobra jak już mowa o zabiegach z medycyny estetycznej to ja zastanawiam się nad takimi zabiegami. Ale najpierw wolałabym znaleźć jakąś klinikę dermatologiczna bo to znacznie ważniejsze dla mnie jest. I tak też szperałam w internecie i między innymi dowiedziałam się, że klinika dermatologiczna wrocław to bardzo dobre rozwiązanie jest.

tutsi
Posty: 114
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:48 pm

Re: Powiększanie ust w Gliwicach

Post autor: tutsi »

ja też kilka miesięcy temu zrobiłam sobie zabieg modelowania ust w Magicznej Klinice :) oni działają w wielu różnych miastach w Polsce, trzeba sprawdzić czy w Gliwicach też można się do nich umówić :) doświadczeni lekarze, konkurencyjne ceny i profesjonalna obsługa pacjenta.