Czy zmieniacie wystrój na święta

Renta
Posty: 126
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:29 pm

Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: Renta »

Czy zmieniacie wystrój domu na święta lub na przykład zależnie od pory roku? Co rok kuszą mnie piękne świąteczne pościele, poduszki, firanki i inne dekoracje, ale myśl, że musiałabym to przechowywać przez pozostałą część roku skutecznie zniechęca do zakupu. Jednak zawsze miło jest gdy idę w odwiedziny do znajomych a tam wita mnie świąteczny wystrójO zalewie cudnych zdjęć na Instagramie nawet nie wspominam...

Awatar użytkownika
Franze
Posty: 125
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 12:51 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: Franze »

My z mężem bardzo lubimy dekorować mieszkanie na święta i z wielką przyjemnością to robimy. Figurki, obrazki, lampeczki, sztuczny śnieg, wiadomo choinka, naczynia. Zaczynamy na początku grudnia i chowamy do piwnicy wszystko na początku stycznia.

W tym roku z okazji świąt zamówiłam sobie również nową pościel do sypialni. Kupowałam na tej stronie. Jeśli chcesz to mozesz zerknąć bo mają tam również wzory świąteczne na pościel.

lunko
Posty: 747
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:28 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: lunko »

JA zmieniam wystrój domu na święta tak aby było czuć tą atmosferę świąt. Oczywiście też przed tym wszystkim go sprzątam porządnie, nawet w tym roku używałam odkurzacza do szyb, takiego leifheitsklep/pl/pl-pl/odkurzacze-do-szyb/4798 i wam powiem że odtąd będę tylko nim myła okna.

dorka4
Posty: 90
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:40 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: dorka4 »

Oczywiście, że tak. Warto bowiem odmieniać swoje wnętrza, aby wyglądały naprawdę wyjątkowo. Jeśli szukacie ciekawych dodatków i dekoracji, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj home-you/com/pl/salon/dekoracje . Mają tam bowiem wiele ciekawych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych. Zawsze można tam trafić na promocje.

Arkadiusz1
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:06 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: Arkadiusz1 »

Czemu nie? Przecież skoro macie taką możliwość, to jak najbardziej powinniście z tego skorzystać. To w ciekawy sposób poprawia przeżycie danego czasu. Wiem, że w goliathome/pl/wielkanoc możecie znaleźć świetne dekoracje wielkanocne, więc koniecznie tam zajrzyjcie. Dzięki nim, o wiele lepiej przygotujecie mieszkanie na święta :)
Tekst sponsorowany

Paulina
Posty: 218
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:15 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: Paulina »

Pewnie, że tak;) Ja bardzo lubię mieć pięknie udekorowany dom na święta. Wiele takich dekoracji robię samodzielnie. Wykorzystuję do tego między innymi laski cynamonu. A Wam jak się podobają takie ozdoby hand-made?

Molly
Posty: 141
Rejestracja: wt cze 23, 2020 6:20 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: Molly »

A kto nie zmienia? :) To wyjątkowy czas i dekoracje z pewnością to podkreślą. Warto rzucić okiem na stronę Dekolo/pl. Mają i gotowe dekoracje, i akcesoria do stworzenia dekoracji hand made. Myślę, że takie ozdoby własnoręcznie robione to także świetny pomysł na prezent.

powder
Posty: 23
Rejestracja: wt gru 07, 2021 1:06 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: powder »

W pewnym sensie tak - specjalnie przed świętami przeprowadziłem remont, aby na wigilię i Boże Narodzenie mój dom prezentował się okazale. Wymieniona została wykładzina podłogowa - znalazłem firmę, która oferuje wykładziny w bardzo rozsądnych cenach. Oprócz tego oczywiście ubraliśmy choinkę, chociaż to nasz jedyny motyw świąteczny w naszym domu.

sprytna
Posty: 140
Rejestracja: pn lis 09, 2020 1:42 pm

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: sprytna »

Za chwilkę mamy Wielkanoc. Zastanawiałam się nad ozdobami. Ale przez lata sporo się tego nazbierało - nie ma sensu tracić pieniędzy. Jedynie co mam zamiar zamówić to - zobaczcie tu smaczajama/pl/pl/p/Mini-Figurki-Czekoladowe-Lindt-Owieczki-5x10g/7283 Te czekoladowe owieczki będą fajną a niedrogą ozdobą świątecznego stołu. A po świętach ze smkiem spałaszuje je moje dziecko.

marysia
Posty: 374
Rejestracja: wt lis 03, 2020 9:14 am

Re: Czy zmieniacie wystrój na święta

Post autor: marysia »

Oczywiście, że tak. I tyczy się to nie tylko domu, ale również mojej firmy. W tym roku piękne, roślinne dekoracje dostarczyła nam do biura firma roslinydlabiura/pl/uslugi/dekoracje-swiateczne/ Zdecydowanie ich polecam! Dbają o swojego klienta, są rzetelni i terminowi.